Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 27 marca – 2 kwietnia

Intencje 27 marca – 2 kwietnia

Niedziela  Wielkanocna    27 marca

 6.00

Rezurekcja

 8.30

+ Edmund Kosmowski – 3 r. śm.

10.00

+ rodzice Marianna i Piotr Milewscy, Zygmunt Milewski, Andrzej Blicharski i Sylwia Blicharska.

11.30

1. Chrzty – za parafian.

2. + Zenon Mikołajewski – od ucz. pog. – następna 22 maja godz. 8.30.

16.00

 

1. + Tadeusz Kurzynko – 3 r. śm.

2. + Beata Samsel – od ucz. pog. – następna 29 maja godz. 8.30.

18.00

+ Czesław Brzeziński – 11 r. śm. oraz rodziny Pasymowskich, Sobotka i Brzezińskich.

 

Poniedziałek  Wielkanocny  28 marca

 7.00

+ Józef, Marianna, Jan, Julia i Ewa Masiak

 8.30

1.+ Eugeniusz Ugodziński – 4 r. śm. rodzice Józef i Stanisława Ugodzińscy oraz rodzice Wacław i Czesława Pikus.

2. + Mirosław Jabłonowski od ucz. pog. – następna – 27 maja godz. 6.30.

10.00

+ rodzice Helena i Edmund Wypyscy.

11.30

1. + Grażyna-Anna Narodowska.

2. + Jadwiga Wodzyńska – od ucz. pog. – następna 28 maja godz. 6.30.

16.00

+ Henryka Nalborska oraz Marianna i Czesław Tomaszewscy.

18.00

Msza św. dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla duszy i ciała dla Marii, Alicji i Andrzeja z rodziną.

 

Wtorek  29 marca

 6.30

1.+ Krystyna Chmielewska – od ucz. pog.

2.+ Krystyna Chmielewska – od ucz. pog. – następna 28 maja godz. 7.00.

 7.00

+ Mirosław Stempski – od ucz. pog. – następna 30 maja godz. 6.30.

 8.30

1. + Tadeusz Cichmiński – od ucz. pog.

2. + Tadeusz Cichmiński – od ucz. pog. – następna 30 maja godz. 7.00.

18.00

+ Helena Borkowska – 3 r. śm.

 

Środa  30 marca

 6.30

1. + Mirosław Kruk – od ucz. pog.

2. + Mirosław Kruk – od ucz. pog. – następna 31 maja godz.6.30.

 7.00

1. + Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog.

2. + Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog. – następna 20 kwietnia godz. 7.00.

 8.30

+ Kazimiera Ujazdowska – od ucz. pog. – następna 31 maja godz. 7.00.

18.00

+ Romana Girzyńska – 7 r. śm., Klara Szol – 14 r. śm. i Witold Szol – 24 r. śm.

 

Czwartek  31 marca

 6.30

+ Władysława Krzewicka – 25 r. śm. i Stefan Krzewicki.

 7.00

+ Danuta Stawiska – od ucz. pog.

 8.30

1. + Józef Szczerba – od ucz. pog.

2. + Józef Szczerba – od ucz. pog.

3. + Józef Szczerba – od ucz. pog. – następna 17 czerwca godz. 18.00.

18.00

+ Kazimiera Perzanowska – 4 r. śm.

 

Piątek   1 kwietnia

 6.30

+ Krzysztof Przybyłowski – od ucz. pog. – następna 1 czerwca godz. 6.30.

 7.00

+ Zofia Świtalska-Lewandowska – od ucz. pog. – następna 1 czerwca godz. 7.00.

 8.30

1. + Bolesław Dymkowski – od ucz. pog.

2. + Bolesław Dymkowski – od ucz. pog. – następna  2 czerwca 7.00.

18.00

+ Henryk i Irena Próchniak oraz Natalia Lipowska.

 

Sobota   2 kwietnia

 6.30

+ Stanisław Zagórski – od ucz. pog.

 7.00

1. + Danuta Margas – od ucz. pog.

2. + Danuta Margas – od ucz. pog. – następna 5 czerwca godz. 7.00.

 8.30

+ rodzice Jadwiga Truszkowska – 36 r. śm. i Stefan Truszkowski – 8 r. śm.

15.00

Ślub

18.00

+ rodzice Krystyna i Stanisław Kuczyńscy i rodziny Kuczyńskich, Kuciejów, Rogalskich, Kosutów i Szczubełków.