» » » Intencje 27 listopada – 3 grudnia

Intencje 27 listopada – 3 grudnia

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 27 listopada

  7.00

1. + Andrzej Kacprzak – 10 r. śm.

2. + Zbigniew Stryjewski – od ucz. pog. – następna29 grudnia godz. 6.30.

  8.30

1. + Stanisława i Czesław Cegielscy.

2. + Antoni Kucharski – od ucz. pog. – następna 30 grudnia godz. 7.00.

10.00

Za parafian – chrzty

11.30

+ Wanda Wiśniewska – 2 r. śm.

16.00

1. + Eleonora Wasilewska – 20 r. śm., Ryszard Suchocki, Weronika,  Marianna i Jan Dejowie.

2. + Marianna Pikus – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Franciszek Garnowski, r-ce Jan i Helena Garnowscy, Henryk, Euzebiusz i Daniela Garnowscy.

 

Poniedziałek 28 listopada

  6.30

+ Krystyna-Regina Wrońska – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 7.00.

  7.00

1. + Andrzej Kącki – od ucz. pog.

2. + Andrzej Kącki – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ r-ce Jan i Aniela Rasińscy.

18.00

+ Adam Roman – 13 r. śm. oraz Małgorzata, Lucjan i Andrzej Roman.

 

Wtorek 29  listopada

  6.30

+ Czesława Górska – od ucz. pog. – następna 2 stycznia godz.8.30.

  7.00

1. + Agnieszka Froch – od ucz. pog.  

2. + Agnieszka Froch  – od ucz. pog. – następna 3 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Władysława Rudzińska – od ucz. pog.

18.00

+ Janusz Brach – 5 r. śm. oraz Stefania i Marian Brach.

 

Środa  30 listopada  

  6.30

+ Andrzej Pater i Roman Pater.

  7.00

1. + Genowefa Wronowska – od ucz. pog.

2. + Genowefa Wronowska – od ucz. pog.

  8.30

+ Janina Pszczółkowska – od ucz. pog. – następna 3 stycznia godz. 6.30.

18.00

+ Jan Chyliński – 21 r. śm. oraz Franciszek, Zbigniew i Stanisław Chylińscy.

 

Czwartek   1 grudnia

  6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

1. + Lucyna Klarowska – od ucz. pog.

2. + Lucyna Klarowska – od ucz. pog.

  8.30

+ Justyna Klep – od ucz. pog. – następna 4 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Hanna Tuwalska –od ucz. pog. – następna 4 stycznia godz. 6.30.

 

Piątek   2 grudnia  

  6.30

+ Jerzy Wysocki – od ucz. pog. – następna 7 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Barbara Wasilewska – 4 r. śm.

  8.30

+ Marian Juszkowski i Jan Juszkowski.

18.00

+ Wojciech Karpiński, Barbara i Antoni Karpińscy oraz Jerzy i Krystyna Karpińscy.

 

Sobota  3 grudnia  

  6.30

Krystyna Buczek – 4 r. śm. , r-ce Bronisława i Franciszek Buczek, rodzina  Zielazińscy.

  7.00

1. + Stefan Olszewski – od ucz. pog.

2. + Stefan Olszewski – od ucz. pog. – następna 7 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Barbara Miś.

18.00

W int. ks. proboszcz – o błog. Boże i zdrowie.