Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 24-30 stycznia

Intencje 24-30 stycznia

 

Niedziela 24 stycznia

 7.00

+ Franciszek Zmorzyński – 2 r. śm., Maria Zmorzyńska, rodzice Apolonia i Apolinary Zmorzyński oraz Anna i Michał Kurzęccy.

 8.30

+ Helena – 10 r. śm. i Czesław Gwiazda.

10.00

Za parafian

11.30

+ Franciszek Smoliński – 6 r. śm. oraz  rodzice Franciszka i Feliks  Smolińscy.

16.00

+ Edward Jurkiewicz – 22 r. śm., Stanisława, Andrzej i Henryk Jurkiewicz.

18.00

+ Stanisław Kaczorek – 27 r. śm. i rodzina Kaczorek.

 

Poniedziałek 25  stycznia

 6.30

+ Jan i Krystyna Chmielewscy – od ucz. pog. – następna Msza św.  w int. Krystyny Chmielewskiej – 29 marca godz. 6.30.

 7.00

1. + Wacława i Jan – 10 r. śm. Niedzielscy.

2. +  Mirosław Kruk – od ucz. pog. następna 30 marca godz. 6.30.

 8.30

+ Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog. – następna 30 marca godz 7.00.

18.00

W int. obrony życia i obrońców życia oraz ks. opiekuna.

 

Wtorek 26 stycznia

 6.30

+ Danuta Stawiska  – od ucz. pog. – następna 31 marca godz. 7.00.

 7.00

1. + Zygmunt Bojanowski – 1 r. śm.

2. + Zygmunt Bojanowski – od ucz. pog.

 8.30

+ Krzysztof Przybyłowski – od ucz. pog. – następna 1 kwietnia godz. 6.30.

18.00

+ Justyna Klep.

 

Środa 27 stycznia

6.30

+ Zofia Świtalska – Lewandowska  – od ucz. pog. – następna 1 kwietnia godz. 7.00

7.00

1. + Bolesław Dymkowski – od ucz. pog.

2. + Bolesław Dymkowski – od ucz pog. – następna  1 kwietnia godz. 8.30.

8.30

+ Mieczysław Motacki.

18.00

+ Stanisław Kanclerz oraz Helena i Stanisław Szczypińscy.

 

Czwartek 28 stycznia

  6.30

+ Stanisław Zagórski – od ucz. pog. – następna 2 kwietnia godz. 6.30.

 7.00

1. + Stanisław Orłowski – od ucz. pog.

2. + Stanisław Orłowski – od ucz. pog. następna 4 kwietnia godz.6.30.

 8.30

+ Zbigniew Wyrzykowski – od ucz. pog.

18.00

+ Jadwiga Trzcińska – od ucz. pog. – następna 4 kwietnia godz. 7.00.

 

Piątek 29 stycznia 

 6.30

+ Edmund Kukliński  – od ucz. pog. – następna 4 kwietnia  godz. 8.30.

 7.00

1. + Teresa Karczmarz – od ucz. pog.

2. + Teresa Karczmarz – od ucz. pog. – następna 5 kwietnia  godz. 6.30.

8.30

+ Jadwiga Grabowska – od ucz. pog. – następna 6 kwietnia godz. 6.30.

18.00

+ Zygmunt Blankiewicz – 1 r. śm. i Marianna Blankiewicz.

 

Sobota 30 stycznia

 6.30

+ Józef Szachewicz – od ucz. pog. – następna 6 kwietnia godz. 7.00.

 7.00

1. + Roman Konopa – od ucz. pog.

2. + Roman Konopa – od ucz. pog. – następna  7 kwietnia godz. 7.00.

 8.30

+ Aleksander Witas – od ucz. pog. – następna 7 kwietnia godz. 8.30.

18.00

+ Waldemar Górecki – 1 r. śm., rodzice Góreccy, rodzice Chmielińscy, Stanisława Rostkowska, Marianna Brędowska, Alina Żurawska i dziadkowie Chmielińscy.