» » » Intencje 24-30 kwietnia

Intencje 24-30 kwietnia

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 24 kwietnia  

 7.00

1. + Ryszard Wernicki – 10 r. śm.

2. + Sławomir Szymańczyk – od ucz. pog.

 8.30

1. + Kazimierz Rogoziński – 4 r. śm., rodzice Rogozińscy i rodzice Siekluccy.

2. + Bartosz Kanigowski.

10.00

Za poległych, zaginionych i zmarłych żołnierzy 11 Pułku Ułanów Legionowych im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego, oraz w int. nauczycieli i uczniów Liceum Ogólnokształcącego PUL im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie.

11.30

+ rodziny Anuszewskich i Kosińskich.

16.00

1. + Jacek Kosior – 1 r. śm.

2. + Sławomir Zuchora  – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 6.30.

18.00

1. Sławomir Basak – 3 r. śm. i Jadwiga Piwońska – 36 r. śm.

2. za parafian.

 

Poniedziałek 25 kwietnia

 6.30

+ Barbara Kaliszewska – od ucz. pog. – następna 24 maja godz. 6.30.

 7.00

1. + Krystyna Grzmocińska – od ucz. pog.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ Rozalia Zalewska – od ucz. pog. – następna 25 maja godz. 7.00.

18.00

W int. obrony życia i obrońców życia oraz opiekuna wspólnoty.

 

Wtorek 26 kwietnia

 6.30

+ Janina Humięcka – 1 r. śm.

 7.00

1. + rodzice Stanisław i Feliksa Lasoccy.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ Grzegorz Dębski  /z okazji urodzin i imienin/.

18.00

+ Andrzej Perdjan – 7 r. śm.

 

Środa  27 kwietnia

6.30

+ Grzegorz – 2 r. śm. i Hanna Frankowscy oraz rodzina Frankowskich

7.00

1. + Orest Ryniawiec – 79 r. śm.

2. + Bartosz Kanigowski.

8.30

+ Eugeniusz Rudziński – 33 r. śm.

18.00

+Aleksander – 51 r. śm. i Aniela Roman oraz Stanisław Roman.

 

Czwartek   28 kwietnia

 6.30

+ Janina Humięcka – od ucz. pog. – następna 27 maja godz. 7.00.

 7.00

1. + Wera Ryniawiec – 33 r. śm.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ Janina Osiak – od ucz. pog. – następna w Przdwojewie 17 lipca godz. 10.00.

18.00

+ Stanisław Kanclerz oraz Helena i Stanisław Szczypińscy.

 

Piątek  29 kwietnia 

 6.30

1.+ Ludwika Węglewicz – od ucz. pog.

2.+ Ludwika Węglewicz – od ucz. pog. – następna 30 maja godz. 7.00.

 7.00

1. + Tytus Ryniawiec – 15 r. śm.

2. + + Bartosz Kanigowski.

8.30

+ Leon Krajewski – 14 r. śm. oraz rodzice Marianna i Władysław Krajewscy.

18.00

+ Eugeniusz Zmudczyński – 14 r. śm.

 

Sobota   30 kwietnia

 6.30

1.+ Waldemar Górecki – od ucz. pog.  

2.+ Waldemar Górecki – od ucz. pog. – następna 31 maja godz. 6.30.

 7.00

1. +  Jacek Kosior – od ucz. pog. – następna 2 czerwca godz. 7.00.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ Barbara- Anna Kwiatkowska – od ucz. pog. – następna 1 czerwca godz. 7.00.

17.00

Ślub.

18.00

+ Tomasz Kamiński – 1 r. śm.

18.30

Ślub.