Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 23-29 października

Intencje 23-29 października

Niedziela 23 października

  7.00

1. +Florentyna Wolska, rodzice Stanisława i Stanisław Masłowscy oraz rodziny Masłowskich i Krupińskich.

2. + Zbigniew Stryjewski – od ucz. pog. – następna 27 listopada godz. 7.00.

  8.30

1. + Czesław i Stanisława Cegielscy.

2. + Kamil Wojewódzki – od ucz. pog.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Wiesław Ozdarski – 2 r. śm.

16.00

1. + Bolesław Stefański – 7 r. śm., rodzice Stefańscy i rodzice Stępniewscy.

2. + Marianna Pikus – od ucz. pog. – następna 27 listopada godz. 16.00.

18.00

+ Zofia Klimkiewicz – 1 r. śm.

 

Poniedziałek 24 października

  6.30

+ Aurelia Majewska – od ucz. pog.

  7.00

1. + Andrzej Kącki – od ucz. pog.

2. + Andrzej Kącki – od ucz. pog. następna 28 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Henryk Kraskowski – 12 r. śm.

18.00

+ Tadeusz Kopczyński – 2 r. śm. /int. od córki/

 

Wtorek 25 października

  6.30

+ Janusz Dziewanowski  – od ucz. pog. – następna 26 listopada godz. 6.30.

  7.00

1.+ Agnieszka Froch – od ucz. pog.

2.+ Agnieszka Froch – od ucz. pog. następna 29 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Alina Pyra i Mirosław Murawski.

18.00

W int. obrony życia i obrońców życia oraz ks. opiekuna.

 

Środa   26 października

  6.30

+ Aleksander Witas – od ucz. pog.

  7.00

1.+ Krystyna-Regina Wrońska – od ucz. pog. – następna 28 listopada godz. 6.30

2. + Czesława Górska – od ucz. pog. – następna 29 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Władysława Rudzińska – od ucz. pog. – następna 29 listopada godz. 8.30.

18.00

+ Elżbieta i Tadeusz Gąsiorowscy.

 

Czwartek   27 października

  6.30

+ Jerzy Wysocki – od ucz. pog. – następna 2 grudnia godz. 6.30.

  7.00

1. + Genowefa Wronowska – od ucz. pog.

2. + Genowefa Wronowska – od ucz. pog. – następna 30 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Tadeusz Sadkowski oraz Zofia i Antoni Sadkowscy.

18.00

+ Hanna Margiel – 6 r. śm., jej rodzice i rodzina Margiel.

 

Piątek   28  października

  6.30

+ Rodzina Mossakowskich, Kołakowskich i Rzeczkowskich.

  7.00

1.+ Lucyna Klarowska – od ucz. pog.– następna 1 grudnia godz. 7.00.

2.+ Stefan Olszewski – od ucz. pog. – następna 3 grudnia godz. 7.00.

  8.30

+ Andrzej, Marian i Tadeusz Rosińscy oraz Halina i Eugeniusz Kowalscy.

18.00

+ Jan Człapski – 11 r. śm., Marianna Peliszko – 24 r. śm. oraz Jan Peliszko – 22 r. śm.

 

Sobota   29 października

  6.30

+ Justyna Klep – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 8.30.

  7.00

1. + Władysław Parypiński – od ucz. pog. – następna 5 grudnia godz. 7.00.

2. + Andrzej Kowalski – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Tadeusz Czyżewski /z okazji imienin/.

18.00

+ Tadeusz Szempliński – 2 r. śm.