Start » Ogłoszenia i intencje » Ogłoszenia » Intencje 22-28 maja

Intencje 22-28 maja

Niedziela 22 maja  

 7.00

1. Alina Kieszkowska – 16 r. śm. i Zdzisław Kieszkowski.

2. Irena Oczkowska – od ucz. pog. – następna  14 lipca godz. 6.30.

 8.30

1. Stanisława Adamska – 50 r. śm. i Bronisław Adamski.

2. + Zenon Mikołajewski – od ucz. pog. – następna 28 lipca godz. 6.30.

10.00

+ Marianna-Elżbieta Brodowska – od ucz. pog. – następna 15 lipca godz. 6.30.

11.30

I Komunia św. – za parafian.

16.00

1. + Teresa Mikołajewska – 2 r. śm., Zenon Mikołajewski oraz Tomasz Kraska – 5 r. śm.

2. + Stanisław Pacek- od ucz. pog. – następna 16 lipca godz. 6.30.

18.00

+ Mieczysław Litner – 15 r. śm.

 

Poniedziałek 23 maja

 6.30

1. + Zygmunt Bojanowski – od ucz. pog. – następna 18 lipca godz. 6.30.

2. + Sławomir Zuchora – od ucz. pog. – następna 23 czerwca godz. 7.00.

 7.00

+ Jadwiga Pikus – od ucz. pog. – następna 21 lipca godz. 6.30.

 8.30

+ rodzice Zuzanna i Stanisław Gutkowscy.

18.00

+ rodzice Zofia i Józef Sosnowscy, rodzice Irena i Stefan Kalinowscy, dziadkowie Michalina i Jan Wenda oraz dziadkowie Stanisława i Aleksander Sosnowscy.

 

Wtorek 24 maja

 6.30

1. +Halina Pieniążek – od ucz. pog.

2. Barbara Kaliszewska – od ucz. pog.

 7.00

+ Domicela Zimnowłodzka.

 8.30

+ Kazimierz  Załuski.

18.00

+ Zofia i Edward Kosik.

 

Środa  25 maja

 6.30

 + Anna Orłowska – od ucz. pog. – następna 22 lipca godz. 6.30.

 7.00

1. + Wiesława Biegalska – od ucz. pog. – następna 23 lipca godz. 6.30.

2. + Rozalia Zalewska – od ucz. pog. – następna 25 lipca godz. 6.30.

 8.30

+ Genowefa Zakolska – 20 r. śm., Helena Urbańska, Władysława i Józef Skura.

17.00

Ślub.

18.00

W int. obrony życia i obrońców życia i dla księdza opiekuna.

 

Czwartek   26 maja / Boże Ciało/

 7.00

O zdrowie i błog. Boże dla Zofii.

 8.30

+ Stanisława Bastecka – 17 r. śm., Józef i Kazimiera Basteccy oraz Marianna i Feliks Basteccy.

10.00

+ Karol Pokrzywnicki – 5 r. śm., Kazimiera Pokrzywnicka oraz rodzina Pokrzywnickich.

11.30

Za parafian – procesja Bożego Ciała.

16.00

Ślub

17.00

Ślub

18.00

+ rodzice Anna i Władysław Kulas oraz rodziny: Jasiewicz, Kulas i Szczepaniak.

 

Piątek  27 maja 

 6.30

+ Mirosław Jabłonowski – od ucz. pog. – następna 27 lipca godz. 6.30.

 7.00

1. + Jan Matuszewski – 1. śm.

2. + Janina Humięcka – od ucz. pog.

 8.30

+ Wiktoria i Paweł Marciniak.

17.00

Ślub.

18.00

+ Krystyna Króliczak – 13 r. śm.

 

Sobota   28 maja

 6.30

+ Jadwiga Wodzyńska – od ucz. pog.

 7.00

+ Krystyna Chmielewska – od ucz. pog. – następna 27 lipca godz. 8.30.

 8.30

1. O beatyfikację ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w 35 r.  śm.

2. rodzice Stanisława i  Henryk Kamińscy, Andrzej Kamiński oraz  dziadkowie Stefania i Władysław Danielczyk.

17.00

Ślub

18.00

+ Marian Olewnik, rodzice Marianna i Aleksander Olewnik, Małgorzata Tomasz Sadkowscy.