» » » Intencje 21-27 lutego

Intencje 21-27 lutego

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela  21 lutego

 7.00

Za parafian.

 8.30

+ Wiktor, Andrzej i Krzysztof Pokorscy oraz rodzina Wolińskich.

10.00

+ Marianna Walczak – 11 r. śm. oraz Czesław Macul – 12 r.śm.

11.30

W int. Teresy i Sylwestra Purzyckich z okazji 50-lecia małżeństwa o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o zdrowie na dalsze lata wspólnego życia.

16.00

+ Eufemia i Stefan Lipka, dziadkowie Lipka i Ochtera oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

O błog. Boże i potrzebne łaski dla rodziny Olszewskich.

 

Poniedziałek 22 lutego

 6.30

1. + Tomasz Kamiński – od ucz. pog.

2. + Tomasz Kamiński – od ucz. pog.

 7.00

+ Stanisława i Edward Kobylińscy, Janina i Jan Roman oraz Małgorzata, Andrzej, Lucjan i Adam Roman.

 8.30

+ Dariusz Jezierski – od ucz. pog. – następna 28 lutego godz. 7.00.

18.00

+ Andrzej Kowalski – od ucz. pog. – następna 28 lutego godz. 16.00.

 

Wtorek 23 lutego

 6.30

+ Władysław Karwowski – 28 r. śm.

 7.00

+ Zenon Krysiak – od ucz. pog.  

 8.30

+ Leokadia i Karol Dębscy oraz Marianna Muzińska.

18.00

1. + Justyna Klep – int. od rodziny.

2. + Justyna Klep – od ucz. pog. – następna będzie odprawiona tak jak było ogłoszone wcześniej 11 kwietnia godz. 6.30.

 

Środa  24 lutego

 6.30

1. + Irena Oczkowska   – od ucz. pog.

2. + Irena Oczkowska   – od ucz. pog. – następna  6 marca godz. 7.00.

 7.00

 + Henryk Nowosielski – od ucz. pog.

 8.30

+ Emilian Trętowski – 35 r. śm. i Leokadia Trętowska – 30 r. śm.

18.00

+ Stanisław Liszewski.

 

Czwartek   25 lutego

 6.30

+ Tadeusz Szempliński – od ucz. pog.

 7.00

1. + Stanisław Trawiński – od ucz. pog.

2. + Stanisław Trawiński – od ucz. pog. – następna  6 marca  godz. 16.00.

 8.30

+ Barbara Miś – od ucz. pog. – następna 13 marca godz. 7.00.

18.00

W int. obrony życia i obrońców życia oraz opiekuna wspólnoty.

 

Piątek  26 lutego 

 6.30

+ Piotr Adamczyk – od ucz. pog. – następna  13 marca  godz. 16.00.

 7.00

1.+ Halina-Zofia Pieniążek – od ucz. pog.

2.+ Halina-Zofia Pieniążek – od ucz. pog. – następna 20 marca 18.00

 8.30

+ Zenon Mikołajewski – od ucz. pog. – następna 27 marca  godz. 11.30.

18.00

+ Iwona Bieniak – 2 r. śm. oraz Wanda, Marian i Joanna Łuczaj.

 

Sobota   27 lutego

 6.30

1.+ Mirosław Jabłonowski  – od ucz. pog.

2.+ Mirosław Jabłonowski  – od ucz. pog. – następna 28 marca  godz. 8.30.

 7.00

+ Jan Malinowski – 4 r. śm.

 8.30

+ Irena Sokołowska – 2 r. śm. i Andrzej Sokołowski.

18.00

+ Grzegorz Malanowski – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 18.00.