» » » Intencje 18-24 września

Intencje 18-24 września

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 18 września     

 7.00

1. za parafian.

2. + Wiesława Biegalska– od ucz. pog.

 8.30

1. + Julianna Kaniewska – 9 r. śm. oraz Henryk i Marian Kaniewscy.

2. + Czesław Rudnicki – od ucz. pog. – następna 16 października godz. 8.30.

10.00

+ rodzice Marianna i Konstanty  Rykowscy,  rodzice Jadwiga i Stefan  Myślińscy oraz ich rodzice i rodzeństwo.

11.30

+ Marianna, Klemens, Marian i Krystyna Kołakowscy.

16.00

1. + Krystyna Kwiatkowska – od ucz. pog. następna 16 października godz. 16.00.

2. + Zbigniew Czapigo.

18.00

+ Stefan Malinowski – 44 r. śm.

 

Poniedziałek 19 września   

 6.30

O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Kazimierza i Zbigniewa Frankowskich.

 7.00

1. + Janusz Włodarczyk – int. Grażyny Żelazowskiej  z rodziną.

2. + Teresa Karczmarz – od ucz. pog. – następna 20 października godz. 7.00.

 8.30

+ Janusz, Sławomir i rodzina Kołakowskich.

18.00

+ Janina Chrzanowska – 6 r. śm. i Andrzej Chrzanowski.

 

Wtorek  20  września       

 6.30

+ Tadeusz Matuszewski  – od ucz. pog.- następna 20 październikowa godz. 7.00.

 7.00

1.+ Jacek Kosior – od ucz. pog.

2.+ Marianna Paprocka   – od ucz. pog.

 8.30

+ Czesław Samsel – 4 r. śm.

18.00

+ Jadwiga Dębska – 6 r. śm. oraz Lucjan i Grzegorz Dębscy.

 

Środa   21 września      

 6.30

+ Jadwiga Szymańska  – od ucz. pog. – następna 21 października godz. 6.30.

 7.00

1. + Bogdan Sachmata – od ucz. pog. – następna 22 października 6.30.

2. + Wiktor-Kamil Wikliński – od ucz. pog. – następna 22 października godz. 7.00

 8.30

+ Stanisław  Podsiedlik.

18.00

+ Mateusz Maciulewski /z okazji imienin i urodzin/.

 

Czwartek   22 września

 6.30

+ Anna Płosińska – od ucz. pog. – następna 22 października godz. 7.00.

 7.00

1. + Marianna Wróblewska – od ucz. pog. – następna 21 października godz. 7.00

2. + Kazimierz Wiktorowicz  – od ucz. pog. – następna 21 października godz. 7.00

 8.30

+ Henryka i Tomasz Śliwczak.

18.00

+ Zbigniew Stryjewski – od ucz. pog. – następna 23 października godz. 7.00.

 

Piątek  23 września       

 6.30

+ Kamil Wojewódzki  – od ucz. pog. – następna 23 października godz. 8.30.

 7.00

1. + Marianna Pikus – od ucz. pog. – następna 23 października godz. 16.00.

2. + Aurelia Majewska – od ucz. pog. – następna 24 października godz. 6.30.

 8.30

+ Tadeusz Grabowski – 10 r. śm. oraz rodzice Stanisław i Marianna Lubińscy.

18.00

+ Mirosław Szypulski – 6 r. śm., Krystyna i Edmund Wodzyńscy oraz Bolesława i Jan Szypulscy.

 

Sobota   24 września   

 6.30

+ Jadwiga Grabowska – od ucz. pog.

 7.00

+ Teodor Reksyn – 40 r. śm. oraz rodzice Stanisława i Stanisław Sadowscy.

 8.30

+ Krzysztof Przybyłowski , rodzice Bronisława i Józef Dawid oraz Zdzisław Przybyłowski.

17.00

ślub

18.00

+ Krzysztof Sosnowski – 7 śm. i Anna Ażgin – 2 r. śm.