Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 16-22 października

Intencje 16-22 października

Niedziela 16 października

  7.00

1. za parafian

2. + Jadwiga Pikus – od ucz. pog. – następna 17 listopada godz. 7.00.

  8.30

1. + Jadwiga, Marian i Maria Piekarscy.

2. + Czesław Rudnicki – od ucz. pog. – następna 17 listopada godz. 8.30.

10.00

+ Urszula Kownacka oraz rodziny Kownackich, Krośnickich, Majewskich i Dębeckich.

11.30

+ Szczepan Pieńkowski – 59 r. śm., Jadwiga Pieńkowska i Mirosław Pieńkowski.

16.00

1. + Zygmunt Bojanowski /z okazji urodzin/.

2. + Krystyna  Kwiatkowska od ucz. pog. – następna 18 listopada godz. 6.30.

18.00

+ Zdzisław Kierzkowski – 8 r. śm. i Alina Kierzkowska.

 

Poniedziałek 17 października

  6.30

+ Ludwika Węglewicz  – od ucz. pog.

  7.00

1. + Marianna Blankiewicz – 1 r.śm. i Zygmunt Blankiewicz.

2. + Kazimiera Ujazdowska – od ucz. pog. następna 17 listopada 7.00.

  8.30

+ ks. Stanisław Tenderenda.

18.00

+ Stefan Chyliński i Janusz Chiliński.

 

Wtorek 18 października

  6.30

+ Agnieszka Zakrzewska  – od ucz. pog. – następna 18 listopada godz. 7.00.

  7.00

1.+ Urszula Dierzęcka   – od ucz. pog.

2.+ Urszula Dierzęcka   – od ucz. pog. następna 20 listopada godz. 16.00 .

  8.30

+ Tadeusz Boćkowski – od ucz. pog. – następna 21 listopada godz. 6.30.

18.00

+ Marianna Trojanowska – 1 r. śm.

 

Środa   19 Października

  6.30

+ Karolina Majewska-Pawlicka – od ucz. pog. – następna 21 listopada godz. 7.00.

  7.00

1.+ Wioletta Białobrzeska – od ucz. pog.

2. +Wioletta Białobrzeska   – od ucz. pog. – następna 21 listopada godz. 8.30.

  8.30

+ Kazimierz Rykowski – 13 r. śm., Marianna i Ignacy Rykowscy, oraz Jadwiga i Wojciech Salwa.

18.00

+ Mirosław Tetkowski.

 

Czwartek   20 października

  6.30

+ Zdzisław Moszczyński – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz. 6.30.

  7.00

1. + Teresa Karczmarz   – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz. 7.00.

2. + Tadeusz Matuszewski  – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Mirosław Daszczyński  – od ucz. pog. – następna 22 listopada godz. 8.30.

18.00

+ Jerzy Kuczyński – 13 r.śm.

 

Piątek   21 października

  6.30

+ Jadwiga Szymańska  – od ucz. pog. – następna 23 listopada godz. 7.00.

  7.00

1.+ Marianna Wróblewska  – od ucz. pog.– następna 23 listopada godz. 8.30.

2.+ Kazimierz Wiktorowicz  – od ucz. pog. – następna 24 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Marianna Sitek

18.00

+ Stanisława i Jan Brakonieccy.

 

Sobota   22 października

  6.30

+ Bogdan Sachmata – od ucz. pog.

  7.00

1. + Wiktor-Kamil Wikliński – od ucz. pog. – następna 24 listopada godz. 7.00.

2. + Anna Płosińska – od ucz. pog. – następna 25 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Barbara Miś i jej rodzice.

17.00

ślub

18.00

ślub