Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 13-19 marca

Intencje 13-19 marca

Niedziela 13 marca  

 7.00

1. + Eugenia  i Józef Sawiccy, Marianna Rudnicka oraz Paulina Krajewska.

2. + Barbara Miś – od ucz. pog. – następna 8 maja o godz. 8.30.

 8.30

+ Eugeniusz, Marianna i Edmund Malinowscy.

10.00

Za parafian.

11.30

+ Urszula Kownacka – 6 r. śm. rodzina Kownackich, Krośnickich, Majewskich i Dębeckich.

16.00

1. + Wiktoria i Czesław Jankowscy.

2. Piotr Adamczyk – od ucz. pog. – następna 15 maja godz. 8.30.

18.00

+  tragicznie zmarłe nauczycielki: Sylwia-Beata Blicharska, Mirosława Zadrożna-Podlińska, Iwona Ruszczyńska, Daniela Nowakowska, Janina Piotrowska, Anna Tańska, Iwona Ciarkowska.

 

Poniedziałek 14 marca

 6.30

1.+ Stanisław Janicki – od ucz. pog.

2.+ Stanisław Janicki – od ucz. pog. – następna 18 maja godz. 6.30.

 7.00

+ Edmund Szymańczyk – 4 r. śm.

 8.30

+ Zbigniew Śliwczak – 11 r. śm.

18.00

+ Piotr Adamczyk – 2 r. śm.

 

Wtorek 15 marca

 6.30

1.+ Grzegorz Stępniewski  – od ucz. pog.

2.+ Grzegorz Stępniewski  – od ucz. pog. – następna 18 maja godz. 7.00.

 7.00

1.+ Wanda Opasińska –od ucz. pog.

2.+ Wanda Opasińska –od ucz. pog. – następna 19 maja godz. 6.30.

 8.30

+ Robert Paprocki w rocznicę śmierci.

18.00

+ Stanisław Stawiński – 10 r. śm.

 

Środa  16 marca

 6.30

1. + Stanisław Ulicki – od ucz. pog.

2. + Stanisław Ulicki – od ucz. pog. – następna 20 maja godz. 6.30.

 7.00

1. + Krystyna Łączyńska – od ucz. pog.

2. + Krystyna Łączyńska – od ucz. pog.

 8.30

+ Barbara Łabodzińska – 8 r. śm., Władysława i Józef Stankiewicz oraz Krystyna i Jerzy Piechocińscy.

18.00

W int. ks. Zbigniewa Kanieckiego o błog. Boże, dary Duch a Świętego i opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie.

 

Czwartek   17 marca

 6.30

1. + Hanna Sowińska – od ucz. pog.

2. + Hanna Sowińska – od ucz. pog. – następna 20 maja godz. 7.00.

 7.00

1. + Stanisława Wiśniewska – od ucz. pog.

2. + Stanisława Wiśniewska – od ucz. pog. – następna 21 maja godz. 6.30.

 8.30

+ Paulin, Janina i Wincenty Obidzińscy, Wiesława Król i Marianna Chruścicka.

18.00

W int. ks. proboszcz z okazji imienin.

 

Piątek 18 marca 

 6.30

1. + Zygmunt Bojanowski – od ucz. pog.

2. + Zygmunt Bojanowski – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 6.30.

 7.00

1. + Robert Paprocki – od ucz. pog.

2. + Robert Paprocki – od ucz. pog.

 8.30

+ rodzice Stanisław i Antonina Różyccy.

18.00

+ Józefa, Bolesław i Stanisław Romkowscy.

 

Sobota   19 marca /Odpust św. Józefa/

 6.30

1. + Jadwiga Pikus – od ucz. pog.

2. + Jadwiga Pikus – od ucz. pog. 

3. + Jadwiga Pikus – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 7.00.

 7.00

+ Józef i Czesława Gralak oraz ich rodzice i dzieci.

 8.30

+ Wojciech Pniewski – 2 r. śm.

10.00

+ rodzice Zofia-Marianna Polens – 10 r. śm., Jan Polens, Stanisława i Antoni Purzyccy oraz Jan i Helena Polens.

18.00

Za parafian.