» » » Intencje 13-19 listopada

Intencje 13-19 listopada

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 13 listopada

  7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

  8.30

1. + rodzice Zofia – 6 r. śm. i Stanisław Dalkiewicz.

2. + Beata Samsel-Nowosielska – od ucz. pog. – następna 4 grudnia godz. 8.30.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+  Jadwiga i Franciszek Rudniccy oraz Feliksa i Michał Wasińscy.

16.00

1. + Helena, Ludwik, Stanisława i Adam Basak oraz Jadwiga Piwońska i Mirosław Kostrzewski.

2. + Teresa Kalbarczyk – od ucz. pog. – następna 15 grudnia godz.8.30.

18.00

+ Ireneusz Kirzyc – 7 r. śm.

 

Poniedziałek 14 listopada

  6.30

+ Sławomir Zuchora – od ucz. pog. – następna 16 grudnia godz. 6.30.

  7.00

1. + Agnieszka Ponikiewska – od ucz. pog. – następna 20 grudnia godz. 6.30.

2. + Zenon Mikołajewski – od ucz. pog. – następna 19 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ Alicja Szymanowska – od ucz. pog.

18.00

+ Marianna Brodowska – od ucz. pog. – następna 15 grudnia godz. 10.00.

 

Wtorek 15  listopada

  6.30

+ Marianna Smolińska – od ucz. pog.

  7.00

1. + Zbigniew Kalinowski – od ucz. pog.

2. + Zbigniew Kalinowski – od ucz. pog. – następna 16 grudnia godz. 7.00.

  8.30

+ Dariusz Jezierski – od ucz. pog.

18.00

+ Edmund Kosmowski.

 

Środa 16 listopada  

  6.30

+ Stanisław Pacek – od ucz. pog. – następna 16 grudnia godz. 16.30.

  7.00

1. + Mirosław Dębski – od ucz. pog. 

2. + Mirosław Dębski – od ucz. pog. – następna 17 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ Marian Wiśniewski – od ucz. pog.

18.00

+ Kazimiera Parzychowska – 29 r. śm. i Tadeusz Parzychowski.

 

Czwartek 17 listopada

  6.30

+ Róża Bugajska – od ucz. pog. – następna 18 grudnia godz. 8.30.

  7.00

1. + Jadwiga Pikus – od ucz. pog.

2. + Kazimiera Ujazdowska – od ucz. pog.

  8.30

+ Czesław Rudnicki – od ucz. pog. – następna 18 grudnia godz. 7.00.

18.00

+ Agnieszka Dobrzyńska – 4 r. śm.

 

Piątek 18 listopada  

  6.30

+ Krystyna Kwiatkowska – od ucz. pog. – następna 19 grudnia godz. 7.00.

  7.00

1. + Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog.

2. + Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog.

  8.30

+ rodzice Gołębiowscy, rodzice Wysoccy i Rozalia Mikucka.

18.00

+ Regina Kąkol – 30 r. śm., Zygmunt i Leszek Kąkol oraz Grzegorz Dębski.

 

Sobota 19 listopada  

  6.30

W int. Tomasza o dobre rozpoznanie przez niego drogi życiowej.

  7.00

+ rodzice Stanisław i Irena Bucholc.

  8.30

+ rodzice Janusz Nawrocki – 10 r. śm. i rodzice Emilia i Stanisław Nawroccy oraz Janina i Leon Damszel.

18.00

+ Marianna Łyszkowska – 4 r. śm. i Emil Łyszkowski.