Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 12-18 czerwca

Intencje 12-18 czerwca

Niedziela 12 czerwca  

  7.00

1.  + Andrzej Banasiak – 17 r. śm., rodzice Feliks i Helena Omiecińscy oraz Henryk Omieciński

2. + Maria Grabowska – od ucz. pog. – następna 24 sierpnia godz. 8.30.

  8.30

1. + rodzice Halina i Leon Konarscy oraz Jerzy Kerber.

2. + Andrzej Klimkowski – 2 r. śm.

10.00

Chrzty – za parafian.

11.30

+ Maria Wasińska – 4 r. śm. i Marian Wasiński – 17 r. śm.

16.00

1. + rodzice Wacława i Kazimierz Sadowscy oraz Eugeniusz Sadowski.

2. + Stefan Olszewski – od ucz. pog. – następna 25 sierpnia godz. 6.30.

18.00

+ Stanisław Tyjeński – 8 r.śm.

 

Poniedziałek 13 czerwca

  6.30

+ Justyna Klep – od ucz. pog. – następna 25 sierpnia godz. 8.30.

  7.00

1. + Władysław-Piotr Parypiński – od ucz. pog. – następna 26 sierpnia 6.30.

2. + Andrzej Kowalski – od ucz. pog. – następna 26 sierpnia godz. 8.30.

  8.30

Do św. Antoniego o błog. Boże w rodzinach Kapkowskich, Kazimierskich, Stachurów i Łazickich.

18.00

+ Józef Kaczorek – 5 r.  śm. Józef, Ryszard, Stefan i Grażyna Kaczorek oraz Tadeusz Kaczorek.

 

Wtorek 14 czerwca

  6.30

+ Irena i Stefan Maciejewscy oraz rodzice i rodzeństwo.

  7.00

1. + Stanisława Jadczyk – 22 r. śm. i Andrzej Zadrożny.

2. + Jerzy Wilga  /50 urodziny/ – od ucz. pog. – następna 27 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

+ Ireneusz Zdziarski – 22 r. śm.

18.00

+ Henryk Szweda /rocznica urodzin/.

 

Środa  15 czerwca

  6.30

+ Jan Pniewski – od ucz. pog. – następna 28 sierpnia godz. 7.00.

  7.00

1. + Elżbieta Mieszkowska – od ucz. pog. – następna 29 sierpnia godz. 8.30.

2. + Grzegorz Malanowski – od ucz. pog. – następna 30 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

+ Mirosław Kruk – 1 r. śm. i Edward Gwiazdowski.

18.00

+ rodzice Konstanty i Natalia Urbanowscy, Antoni Urbanowski.

 

Czwartek   16 czerwca

  6.30

+ Michał Olszewski – od ucz. pog.

  7.00

1. + Józef Pędowski – od ucz. pog.

2. + Jadwiga Mierzwa – od ucz. pog.

  8.30

+ Grzegorz Dębski – 14 r. śm.

18.00

+ Róża Szumska – 2 r. śm. i Władysław Kolwicz.

 

Piątek  17 czerwca 

  6.30

+ Janusz Kasiak – od ucz. pog. – następna 31 sierpnia godz. 6.30.

  7.00

1. + Piotr Janeczek – od ucz. pog. – następna  31 sierpnia godz. 7.00.

2. + Marianna Trojanowska – od ucz. pog. – następna 31 sierpnia godz. 8.30.

  8.30

+ Domicela Zimnowłodzka.

18.00

+ Józef Szczerba – od ucz. pog. – następna 1 września godz. 8.30.

 

Sobota   18 czerwca

  6.30

O zdrowie i błog. Boże dla Elżbiety, Krystyny i Haliny.

  7.00

1. + Jacek Reszka – od ucz pog. – następna 2 września godz. 7.00.

2. + Siostry Pasjonistki.

  8.30

+ Stanisław, Józef, Jerzy i Stanisław Mieszkowscy.

17.00

Ślub

18.00

+ Danuta Gromna – 3 r. śm.