» » » Intencje 11-17 września

Intencje 11-17 września

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 11 września

 7.00

1. + Zenon Adamczyk – 17 r. śm.

2. + Zdzisław Moszczyński – od ucz. pog. – 20 października godz. 6.30.

 8.30

1. + Maria Kowalska – 3 r. śm.

2. O błog. Boże i potrzebne łaski dla Jacka Wojciechowskiego z okazji 40 rocznicy urodzin.

10.00

XXV Dni Chorągwi Mazowieckiej ZHP i 100-lecie harcerstwa w Ciechanowie.

11.30

1.+ Grażyna-Anna Narodowska – 5 r.śm.

2. chrzty – za parafian.

16.00

1. + Wojciech Pniewski /z okazji rocznicy urodzin/.

2. + Wioletta Białobrzeska – od ucz. pog. – następna 19 października godz. 7.00.

18.00

+ rodzice: Wacław Kozłowska – 42 r. śm. i Jadwiga Kozłowska oraz Eugeniusz Kozłowski.

 

Poniedziałek 12 września   

 6.30

+ Teresa Szczyglak – od ucz. pog. – następna 4 października godz. 7.00.

 7.00

1. + Irena Ziółkowska – od ucz. pog. – następna 5 października godz. 7.00.

2. + Zygmunt Bojanowski – od ucz. pog. – następna 7 października godz. 7.00.

 8.30

+ Jan Długołęcki – 28 r. śm.

18.00

+ Tadeusz Ropelewski – 23 r. śm.

 

Wtorek  13 września       

 6.30

+ Jadwiga Pikus – od ucz. pog.- następna 16 października godz. 7.00.

7.00

1.+Mirosław Jabłonowski – od ucz. pog. – następna 1 października godz. 7.00.

2.+Krystyna Chmielewska  – od ucz. pog.– następna 8 października godz. 7.00.

 8.30

+ Kazimierz i Andrzej  Osmańscy, rodzice Leon i Janina Przybylscy oraz teściowie Mieczysław i Maria Osmańscy.

18.00

+ Cecylia Bastecka – 11 r. śm. i Henryk Bastecki.

 

Środa   14 września      

 6.30

+ Zenon Mikołajewski  – od ucz. pog. – następna 10 października godz. 7.00.

 7.00

1. + Beata Samsel – od ucz. pog. – następna 11 października godz. 7.00.

2. + Marian Wiśniewski – od ucz. pog. – następna 14 października godz. 7.00.

 8.30

+ Tadeusz Cichmiński – od ucz. pog.

18.00

+ Krzysztof Maksymiuk – 5 r. śm.

 

Czwartek   15 września

 6.30

+ Ludwika Węglewicz – od ucz. pog. – następna 17 października godz. 6.30.

 7.00

1. + Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog. – następna 18 października godz. 6.30

2. + Urszula Dierzęcka  – od ucz. pog. – następna 18 października godz. 7.00.

 8.30

+ Karolina Majewska  – Pawlicka – od ucz. pog. – następna 19 października 6.30.

18.00

+ Jadwiga Koba, jej rodzice Halina i Józef Petrykowscy i rodzina.

 

Piątek  16 września       

 6.30

+ Kazimiera Ujazdowska – od ucz. pog. – następna 17 października godz. 7.00.

 7.00

1. + Janusz Włodarczyk – int. Janiny Wójcickiej z rodziną.

2. + Janusz Włodarczyk – od ucz. pog. – następna 5 listopada godz. 8.30.

 8.30

+ Krzysztof Przybyłkowski – od ucz. pog.

18.00

+ rodzice Eugeniusz i Helena Zakrzewscy oraz Hanna-Barbara Zakrzewska.

 

Sobota   17 września   

 6.30

+ Róża Bugajska i Krzysztof Winiarek.

 7.00

+ rodzice Feliksa i Marian Milewscy oraz Jerzy Milewski.

 8.30

+ Eugeniusz Michalski – 41 r. śm., Jadwiga Michalska i Elżbieta Strupczewska.

18.00

+ Franciszek, Anastazja, Jan i Stanisław Liszewscy oraz Jacek Jankowski.