Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 11-17 grudnia

Intencje 11-17 grudnia

NIEDZIELA, 11 grudnia

7.00

 

+ Maksymilian – 5 r. śm. i Jadwiga Pikus.

8.30

 

1.Aleksander i Zuzanna Załęscy oraz dziadkowie Załęscy i Biedrzyccy.

2. + Irena Ziółkowska – od ucz. pog. – następna 10 stycznia godz.6.30 .

10.00

 

Za parafian – chrzty.

11.30

 

+ Marianna Malinowska – 7 r. śm. oraz Edmund i Eugeniusz Malinowscy.

16.00

 

1. + Jan Ruszczycki – 19 r. śm.

2.+ Jan Kocięcki – od ucz. pog. – następna 11 stycznia 6.30.

18.00

 

+ Leokadia Malinowska – 19 r. śm.

 

 

 

PONIEDZIAŁEK, 12 grudnia

6.30

 

+ Hanna Cichowska – od ucz. pog.

7.00

 

+ Dariusz Walczak – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 6.30.

8.30

 

+ Zofia, Czesław i Kazimiera Koziccy.

18.00

 

+ Dariusz Grzelak – 15 r. śm.

 

 

 

WTOREK, 13 grudnia

6.30

 

+ Barbara Grobelna – od ucz. pog. – następna 12 stycznia godz. 7.00.

7.00

 

+ Zofia Słupecka – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 7.00.

8.30

 

+ Bogusław Wiśniewski – od ucz. pog. – następna 13 stycznia godz. 6.30.

18.00

 

+ Krystyna Sadowska – 6 r. śm. i Stefan Sadowski – 4 r. śm.

 

 

 

ŚRODA, 14 grudnia

6.30

 

+ Krystyna Chmielewska – od ucz. pog.  14 stycznia godz.6.30.

7.00

 

+ Mieczysław Kucharczyk – od ucz. pog. – następna  16 stycznia godz.7.00.

8.30

 

+ Dariusz Jezierski – 1 r. śm. i Zdzisław Jezierski – 24 r. śm.

18.00

 

+ Janina Pszczółkowska.

 

 

 

CZWARTEK, 15  grudnia /I dzień rekolekcji/

6.30

 

+ Ryszard Podgórski – od ucz. pog. – następna 16 stycznia godz. 6.30.

7.00

 

+ rodzice Stefan i Janina Bieńkowscy, Alina Bieńkowska oraz Ludwik i Mirosław Bieńkowscy.

8.30

 

+ Teresa Kalbarczyk – od ucz. pog. – następna 17 stycznia godz. 7.00.

10.00

 

+ Marianna Brodowska – od ucz. pog. – następna 17 stycznia godz. 6.30.

16.30

 

+ Andrzej Białobrzeski – od ucz. pog. – następna 17 stycznia godz. 8.30.

18.00

 

+ Adam Więckowski.

19.15

 

Nabożeństwo Słowa Bożego.

 

 

 

PIĄTEK, 16 rudnia /II dzień rekolekcji/

6.30

 

+ Sławomir Zuchora – od ucz. pog. – następna 18 stycznia godz. 6.30.

7.00

 

+ Zbigniew Kalinowski – od ucz. pog. – następna 18 stycznia godz. 8.30.

8.30

 

+ Genowefa i Bronisław Baranowscy oraz ich rodzice.

10.00

 

+ Apolonia i Józef Olszewscy.

16.30

 

+ Stanisław Pacek – od ucz. pog.

18.00

 

+ Maria i Witold Buraczyńscy oraz Daniela i Jan Buraczyńscy.

19.15

 

Nabożeństwo Słowa Bożego.

 

 

 

SOBOTA, 17 grudnia /III dzień rekolekcji/

6.30

 

+ Mirosław Dębski – od ucz. pog. – następna 18 stycznia godz. 7.00.

7.00

 

+ rodzice Czesława i Alfred Pepłowscy oraz Feliksa i Henryk Pijanowscy.

8.30

 

+ Daniela Radzanowska – 3 r. śm. oraz rodzice Zofia i Stanisław Podlińscy.

10.00

 

+ rodzice Zofia Świtalska – 2 r. śm. i Eugeniusz Świtalski – 53 r. śm.

11.30

 

+ Lidia – 14 r. śm. i Lech – 5 r. śm. Olszewscy.

16.30

 

+ Jan Kocięcki – 1 r. śm.

18.00

 

+ Antoni Sobolewski – 8 r. śm.