Start » Ogłoszenia i intencje » Ogłoszenia » Intencje 1-7 maja

Intencje 1-7 maja

Niedziela 1 maja  

 7.00

1. + Irena, Lech, Janusz i Marta Kibler.

2. + Janusz Urbański – od ucz. pog. – następna 7 maja godz. 18.00.

 8.30

1. +Halina i Jan Rutkowscy.

2. + Bartosz Kanigowski.

10.00

+ Stefania i Stanisław Gozdalik oraz Stanisława i Adolf Szymańscy

11.30

+ Stanisław i Stanisława Pawłowscy oraz Stanisława i Kazimierz Kucińscy.

16.00

1. + rodzice Staszewscy i rodzeństwo.

2. + Barbara Kosewska  – od ucz. pog. – następna 7 czerwca godz. 7.00.

18.00

1. za parafian.

2. + Stanisław Liszewski i Stanisław Romkowski.

 

Poniedziałek 2 maja

 6.30

+ rodzina Mossakowskich, Kołakowskich i Rzeczkowskich.

 7.00

1. + Elżbieta Siwkowska – 7 r. śm.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ Stanisław Podsiedlik – 12 r. śm.

18.00

+ Kazimierz Kurnikowski oraz rodzice Józef i Marianna Majewscy.

 

Wtorek 3 maja

 7.00

+ Zygmunt Jabłonowski – 27 r. śm., Mirosław Jabłonowski, dziadkowie Balbina i Stefan Kołakowscy, dziadkowie Jan i Anastazja Jabłonowscy.

 8.30

1. + Franciszek, Janina, Stanisław, Bronisława i Stanisław Zbyszyńscy i ich rodzice.

2. + Bartosz Kanigowski.

10.00

+ Czesław Woźniak – 12 r. śm., rodzice Krystyna i Wiesław Woźniak, Genowefa i Marek Dąbrowscy.

11.30

+ Tadeusz, Wincentyna i Sylwester Kacprzykowscy.

16.00

+ rodzice Jadwiga i Wincenty Brodowscy.

18.00

+ Władysław i Eleonora Wojciechowscy w 50 r. śm. oraz Władysław i Władysława Wojciechowscy.

 

Środa  4 maja

 6.30

+ Marianna Paprocka – od ucz. pog. – następna 9 czerwca godz. 7.00.

 7.00

1. + Walentyna i Jan Załęscy.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ Agnieszka Zakrzewska – od ucz. pog. – następna 30 maja godz. 18.00.

18.00

+ Adam Milewski.

 

Czwartek   5 maja

 6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

 7.00

1. + Jadwiga Mierzwa – od ucz. pog. – następna 16 czerwca godz. 7.00.

2. + Bartosz Kanigowski.

 8.30

+ rodzice Sabina i Mieczysław Witkowscy oraz Zbigniew, Mirosław i Ryszard Witkowscy.

18.00

+ Elżbieta Strupczewska – 12 r. śm. oraz Jadwiga i Eugeniusz Michalscy.

 

Piątek  6 maja 

 6.30

+ Tadeusz Dąbrowski.

 7.00

1. + Irena Trojanowska – od ucz. pog. – następna 11 czerwca godz. 7.00.

2. + Bartosz Kanigowski.

8.30

+ rodzice Zygmunt i Anna Nałęcz oraz Elżbieta Wilk.

18.00

+ Jan i Paulina Bartnikowscy oraz Henryk i Andrzej Jarzębowscy.

 

Sobota   7 maja

 6.30

1.+ Eugeniusz Prusiński – od ucz. pog. – następna  21 czerwca godz. 7.00.

2.+  Bartosz Kanigowski.

 7.00

1. +  Irena Alwinger – 10 r. śm.  i Aleksander Alwinger oraz Zofia i Antoni Dobrowolscy.

2. + Aleksander Alwinger – od ucz. pog.

 8.30

+ Stanisław Cybulski /z okazji imienin/

13.00

W int. Barbary i Tadeusza Malinowskich z okazji 50-lecia małżeństwa o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i o zdrowie dla całej rodziny.

18.00

+ Janusz Urbański – od ucz. pog.