» » » Intencje 10-16 stycznia

Intencje 10-16 stycznia

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela  10 stycznia

 7.00

+ Jerzy Poślada – 2 r. śm. i Halina Poślada – 6 r. śm.

 8.30

+ Wincenty Staszewski – 26 r. śm.

10.00

W int. Marii i Zbigniewa Nawrockich z okazji 30 r. ślubu o błog. Boże i potrzebne łaski z podziękowanie za dotychczasowe.

11.30

1. + Zdzisław Kuskowski – 4 r. śm.

2. za parafian.

16.00

+ Mieczysław Litner.

18.00

+ Ludwika Michalska – 29 r. śm.

 

Poniedziałek 11 stycznia

 6.30

+ Mirosław Karaszewski  – od ucz pog .

 7.00

1. + Maria Grabowska – od ucz. pog.

2. + Maria Grabowska – od ucz. pog.- następna 9 marca godz. 6.30.

 8.30

+ Zdzisław Zimiński – od ucz. pog.

18.00

+ Józef Smoliński – int. od Rady Pedagogicznej ZSZ nr 3.

 

Wtorek 12 stycznia

 6.30

+ Rozalia Ochenkowska – od ucz. pog. – następna 10 marca godz. 7.00.

 7.00

1. + Jacek Reszka – od ucz. pog.

2. + Jacek Reszka – od ucz. pog. – następna 11 marca godz. 6.30.

 8.30

+ Domicella Długołęcka – 4 r. śm.

 

18.00

+ Józef Smoliński – int. od Rady Pedagogicznej ZSZ nr 3

     

 

Środa  13 stycznia

 6.30

+ Helena Zakrzewska  – od ucz. pog. – następna 11 marca  godz. 7.00.

 7.00

1. +  Marek Blankiewicz – od ucz. pog.

2. + Marek Blankiewicz – od ucz pog. – następna 12 marca godz. 6.30.

 8.30

+ Stanisław Janicki – od ucz. pog. – następna  14 marca godz. 6.30.

18.00

+ Stanisław Sokolnicki – 11 r. śm., Piotr Sokolnicki oraz rodzice Sokolniccy i Wesołowscy.

 

Czwartek   14 stycznia

 6.30

+ Władysława Krakowiak – od ucz. pog.

 7.00

1. + Grzegorz Stępniewski – od ucz. pog.

2. + Grzegorz Stępniewski – od ucz. pog. – następna 15 marca godz. 6.30.

 8.30

+ Barbara Szczepkowska – 8 r. śm.

18.00

+ Tadeusz Przychodny – 3 r. śm. oraz rodzice Maria i Stefan Przychodny.

 

Piątek   15 stycznia 

 6.30

+ Wiesława Pienicka – od ucz. pog. – następna 2 marca godz. 7.00.

 7.00

1. + Wanda Opasińska – od ucz. pog.

2. + Wanda Opasińska – od ucz. pog. – następna15 marca godz. 7.00.

 8.30

+ rodzice Aleksandra – 15 r. śm. i Bronisław Derewicz, Henryk i Marianna Derewicz  oraz Alojzy i Jadwiga Derewicz.

 

18.00

+  Stanisław Niestępski – 2 r.śm.

     

 

Sobota   16 stycznia

 6.30

+ Stanisław Ulicki – od ucz. pog. – następna 16 marca godz. 6.30.

 7.00

+ Krystyna Łączyńska   – od ucz. pog. – następna  16 marca godz. 7.00.

 8.30

+ Henryk Frąckiewicz – 5 r. śm. i rodzice Marianna i Czesław Frąckiewicz.

18.00

+ Leokadia, Edmund i Apolinary Leszczyńscy.