Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 3-9 stycznia

Intencje 3-9 stycznia

Niedziela  3 stycznia

  7.00

Za parafian.

  8.30

1. + Agnieszka Ponikiewska /od rodziny Zduńczyków i Górskich/.

2.W 103 rocznicy urodzin – dziękczynna.

10.00

+ Leon  i Krzysztof Rutkowscy oraz rodzice Sitkowscy i dziadkowie Rutkowscy.

11.30

W intencji Jadwigi i Stanisława Kraśniewskich z okazji 50-lecia małżeństwa o błog. Boże opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

16.00

+ Marian i Barbara Piątkowscy w 2 r. śm.

18.00

+ Stanisława i Marian Golba.

 

Poniedziałek 4 stycznia

  6.30

 

+ Kazimierz Bobiński – od ucz. pog.– następna 4 marca  godz. 6.30.

  7.00

1. + Grzegorz Wardziński od ucz. pog.

2. + Grzegorz Wardziński od ucz. pog.

 8.30

+ Stanisław Stanik – 15 r. śm., rodzice Marianna i Stanisław Stanik oraz rodzina Świderskich.

18.00

+ Halina, Stanisław, Kazimierz, Henryk i Danuta Kosińscy.

 

Wtorek 5 stycznia

  6.30

+ Danuta Kujawska – od ucz. pog.– następna 4 marca  godz. 7.00.

  7.00

1. + Zofia Bojanowska – od ucz. pog.

2. + Zofia Bojanowska – od ucz. pog.– następna 5 marca   godz. 6.30.

  8.30

+ Stanisław Szymańczyk – od ucz. pog.– następna 7 marca godz. 6.30.

18.00

+ Andrzej Purzycki – 4 r. Dariusz Purzycki oraz Jan i Pelagia Bartołd.

 

Środa   6 stycznia  /Trzech Króli/

  7. 00

 + Bartosz Kanigowski – od ucz. pog. – następna 12 lutego godz. 6.30.

  8.30

+ Anastazja, Mieczysław, Tadeusz i Barbara Zembrzuscy.

10.00

+ rodzice Zygmunt i Helena Malinowscy, dziadkowie Ignacy i Bronisława , Irena i Józef oraz Tolek Malinowscy.

11.30

1. + Umińscy: Stefan- 33 r. śm. i Andrzej – 6 r. śm.

2. za parafian.

16.00

+ Zygmunt, Waleria i Danuta Giranowscy oraz Jacek i Zofia Sarneccy.

18.00

+ Tadeusz Krętkowski – 8 r. śm.

 

Czwartek   7 stycznia

  6.30

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  7.00

1. + Sławomir Zuchora – od ucz. pog.

2. + Sławomir Zuchora – od ucz. pog.– następna 7 marca godz. 11.30.

  8.30

+ Aleksander Krętkowski , jego rodzice i teściowie.

18.00

+ Janina Parasińska – 51 r. śm.

 

Piątek   8 stycznia 

  6.30

+ Witold Górecki – od ucz. pog.

  7.00

1. + Janusz Urbański – od ucz. pog.

2. + Janusz Urbański – od ucz. pog.– następna 7 marca godz.  godz. 12 .30.

  8.30

 + Halina Jezierska – od ucz. pog.

18.00

+ Marianna Stanisława Smolińska /od pracowników Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie.

 

Sobota   9 stycznia

  6.30

+ Barbara Kosewska – od ucz. pog. – następna  8 marca godz. 6.30.

  7.00

+ Aleksander Alwinger – od ucz. pog. – następna 8 marca godz. 7.00.

  8.30

+ Stanisław Ziółkowski i Zygmunt Ziółkowski.

17.00

Ślub

18.00

+ Marianna Trojanowska – od ucz. pog. – następna 8 marca godz. 11.30.