» » » Intencje 1-7 listopada

Intencje 1-7 listopada

Kategoria: Intencje | 0

 

Niedziela 1 listopada

7.00

 

+ Zofia Bojanowska – od ucz. pog. – następna 5 stycznia godz. 7.00.

 8.30

+ Barbara Miś i rodzice Wiktoria i Wiktor Rutkowscy oraz rodzina Rutkowskich

10.00

+ Ania Praczukowska z okazji urodzin.

13.00

Na cmentarzu – za parafian.

18.00

+ Waldemar i Paweł Frankowscy oraz Danuta Królikowska.

 

Poniedziałek 2 listopada

 6.30

W intencji zmarłych, których polecają uczestnicy tej Mszy św.

 7.00

W intencji zmarłych, których polecają uczestnicy tej Mszy św.

 8.30

W intencji zmarłych, których polecają uczestnicy tej Mszy św.

10.00

W intencji zmarłych, których polecają uczestnicy tej Mszy św.

18.00

W intencji zmarłych, których polecają uczestnicy tej Mszy św.

 

Wtorek 3 listopada /Nawiedzenie Obrazu Jasnogórskiego/

  6.30

+ rodzice Anna i Władysław Kulas, rodziny Kulas, Jasiewicz i Szczepaniak.

  7.00

1. O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

2. + Stanisław i Zofia Grzelak oraz Jan Tarnowski.

  8.30

+ Józef i Czesława Gralak ich rodzice i dzieci.

17.00

Powitanie Obrazu Jasnogórskiego.

 

Środa 4 listopada /Nawiedzenie  Obrazu Jasnogórskiego/

  24.00

O powołania do kapłaństwa i zakonu.

  7.00

Msza św. z nauką ogólną.

  8.30

Msza św. dla chorych z sakramentem namaszczenia.

10.30

Msza św. dla młodzieży.

12.00

Msza św. dla dzieci.

15.00

Pożegnanie Obrazu Jasnogórskiego.

 

Czwartek 5 listopada

  6.30

+ Stanisław, Władysława i Teresa Krętkowscy.

  7.00

+ Sławomir Szymańczyk – od ucz. pog. – następna 5 stycznia godz. 8.30.

  8.30

+ rodzice Antoni i Władysława Zawierucha oraz rodzina Zawieruchów i Chojnowskich.

18.00

+ Sławomir Zuchora – z okazji imienin.

 

Piątek 6 listopada

  6.30

+ Witold Górecki  – od ucz. pog. – następna 8 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Sławomir Zuchora – od ucz. pog. – następna 7 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Janusz Urbański – od ucz. pog. – następna 8 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Ryszard Księżakowski – 11 r. śm.

 

Sobota 7 listopada

  6.30

+ Halina Jezierska – od ucz. pog. – następna 8 stycznia godz. 8.30.

  7.00

+ Barbara Kosewska – od ucz. pog. – następna 9 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Piotr Sokolnicki – 4 r. śm., Stanisław Sokolnicki, dziadkowie Sokolniccy i Wesołowscy.

18.00

+ Sławomir Sykut – 8 r. śm.