» » » Intencje 13-19 grudnia

Intencje 13-19 grudnia

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela  13 grudnia

  7.00

+ Stanisław Orłowski – 1 r. śm.

  8.30

+ Krystyna Sadowska – 5 r. śm. i Stefan Sadowski – 3 r. śm.

10.00

Za parafian.

11.30

+ Aleksander i Zuzanna Załęscy oraz dziadkowie Załęscy i Biedrzyccy

16.00

+ Jan Ruszczycki – 18 r. śm.

18.00

+ Leokadia Malinowska – 18 r. śm.

 

Poniedziałek  14 grudnia

  6.30

 + Daniel Mrozek – od ucz. pog.- następna 15 lutego godz. 6.30.

  7.00

+ Barbara Rogowska – od ucz. pog.

  8.30

+  Halina Rutkowska – od ucz. pog. – następna 15 lutego godz. 7.00.

18.00

+ Jan Ruszczycki.

 

Wtorek  15 grudnia

  6.30

+  Janina Humięcka – od ucz. pog.- następna  16 lutego godz. 6.30.

  7.00

1. + Małgorzata Chmielecka.

2. O powrót do zdrowia i błog. Boże dla Marii Dzidko.

  8.30

+ Ludwika Węglewicz – od ucz. pog.- następna 16 lutego godz. 7.00.

18.00

+ Jolanta Andrzejewska – 7 r. śm.

 

Środa  16 grudnia

  6.30

+  Waldemar Górecki – od ucz. pog. – następna 17 lutego godz. 6.30.

  7.00

+ Michał Wiliński – od ucz. pog. – następna 17 lutego godz. 7.00.

  8.30

+ Zuzanna Gutkowska  – od ucz. pog. – następna 17 lutego godz. 8.30.

18.00

+ Stanisław, Jan i Helena Teklińscy.

 

Czwartek   17 grudnia  /I dzień rekolekcji/

  6.30

+ Irena Podgórska – od ucz. pog.- następna 18 lutego godz. 6.30.

  7.00

+ Jacek Kosior – od ucz. pog. – następna 18 lutego godz. 7.00.

  8.30

+ Wiesław Ozdarski – od ucz. pog.

10.00

+ Barbara Anna Kwiatkowska – od ucz. pog. – następna 18 lutego godz. 8.30 .

16.30

+ Marianna Paprocka – od ucz. pog.- następna 19 lutego godz. 6.30.

18.00

+ Zofia Świtalska-Lewandowska – 1 r. śm. i Eugeniusz Świtalski – 52 r.śm.

 

Piątek   18 grudnia /II dzień rekolekcji/

  6.30

+ rodzice Apolonia i Bronisław Chmielewscy.

  7.00

+ Jan Nowak – od ucz. pog. – następna 19 lutego godz. 7.00.

  8.30

+ Genowefa i Bronisław Baranowscy oraz ich rodzice.

10.00

+ Jadwiga Mierzwa – od ucz. pog. – następna 19 lutego godz. 8.30.

16.30

+ Irena Trojanowska – od ucz. pog. – następna 20 lutego godz. 6.30.

 

18.00

+ Antoni Sobolewski – 7 r. śm.

 

19.15

Nabożeństwo Słowa Bożego dla młodzieży.

 

Sobota   19 grudnia /III dzień rekolekcji/

  6.30

+ Tomasz Kamiński – od ucz. pog. – następna 22 lutego godz. 6.30.

  7.00

+ rodzice Łyszkowscy: Stanisław i Marianna – 6 r. śm.

  8.30

+ Stanisława i Stanisław Jaroszek.

10.00

+ Mieczysław Popielarski – 30 r. śm.

16.30

+ r-ce Helena i Stanisław Dygas i brat Dygas.

18.00

+ Elżbieta Mieszkowska – 1 r. śm.

19.15

Nabożeństwo Słowa Bożego dla młodzieży.