Start » Ogłoszenia i intencje » Intencje » Intencje 22-28 listopada

Intencje 22-28 listopada

Niedziela  22 listopada

  7.00

1. + Cecylia i Edward Kamińscy – 22 r. śm.

2. + rodzice, rodzeństwo i krewni Sióstr Pasjonistek.

  8.30

+ Henryka Pątkowska – 17 r. śm., jej rodzice i rodzeństwo.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Kazimierz Kiwit – 10 r. śm.

16.00

+ Andrzej Kacprzak – 9 r. śm.

18.00

W int. chóru parafialnego Victoria.

 

Poniedziałek  23 listopada    

  6.30

+ Marta Tarnowska  – od ucz. pog. – następna  22 stycznia godz. 8.30.

  7.00

+ Agnieszka Zakrzewska  – od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 8.30.

  8.30

Za  dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

+ Tadeusz Dymkowski – 6 r. śm. i Jerzy Kanownik

 

Wtorek  24 listopada 

  6.30

+ Stanisława Przybyłkowska – od ucz. pog.

  7.00

1. + Marek Łazicki – od ucz. pog. – następna  23 stycznia godz. 6.30.

2. + dobrodzieje Sióstr Pasjonistek.

 8.30

+ Apolonia i Stanisław Klimkowscy.

 

18.00

+ Pelagia i Jan Bartołd oraz Andrzej i Dariusz Purzyccy.

 

Środa   25 listopada 

  6.30

+ Jan i Krystyna Chmielewscy –od ucz. pog. – następna 25 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+  Irena Górecka  – od ucz. pog.

  8.30

+ Mirosław Kruk – od ucz. pog.- następna 25 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Daniela Sosnowska-Runo – 4 r. śm.

 

Czwartek   26  listopada   

  6.30

+ Danuta Stawiska – od ucz. pog. – następna  26 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Krzysztof Przybyłowski  – od ucz. pog. – następna   26 stycznia godz.  8.30.

  8.30

+ Zofia Świtalska-Lewandowska –od ucz. pog. – następna 27 stycznia

godz. 6.30.

18.00

W int. obrony życia, obrońców życia i ks. opiekuna wspólnoty.

 

Piątek   27 listopada    

  6.30

+ Bolesław Dymkowski  – od ucz. pog. – następna  27 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Stanisław Orłowski – od ucz. pog. – następna  28 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Stanisław Zagórski – od ucz. pog. – następna 28 stycznia godz. 6.30.

  9.00

Dzień Patrona Zespołu Szkół nr 3.

18.00

+ Franciszek Garnowski – 15 r. śm., rodzice Jan i Helena Garnowscy oraz Henryk, Euzebiusz i Daniela Garnowscy.

 

Sobota  28 listopada       

  6.30

+ Zbigniew Wyrzykowski  – od ucz. pog. – następna  28 stycznia godz. 8.30.

  7.00

+ Janusz Brach – 4 r. śm. oraz Stefania i Marian Brach.

  8.30

+ Bronisław i Marek Kossakowscy.

18.00

+ Adam Roman – 12 r. śm. oraz Małgorzata, Lucjan i Andrzej Roman.