» » » Intencje 15-21 listopada

Intencje 15-21 listopada

Kategoria: Intencje | 0

Niedziela 15 listopada    

  7.00

 

1. za zmarłe  Siostry Pasjonistki.

2. za parafian.

  8.30

Dziękczynna za przeżycie 60 lat małżeństwa Barbary i Jana Wypyskich z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

10.00

+ Dorota Teklińska – 2 r. śm., Barbara Rzeczkowska, rodzice Amelia i Konstanty Rzeczkowscy, Jan i Leszek Więckiewicz.

11.30

+ Jadwiga i Franciszek Rudniccy oraz Feliksa i Michał Wasińscy.

16.00

+ Jan, Natalia i Krystyna Karczewscy oraz dziadkowie Karczewscy i dziadkowie Balcerzak.

18.00

+ Henryk Nowosielski – 1 r. śm.

 

Poniedziałek  16 listopada    

 6.30

+ Wiesława Pienicka – od ucz. pog. – następna 15 stycznia godz. 6.30.

 7.00

+ Edward Podliński – od ucz. pog.

 8.30

+ Stanisław Ulicki – od ucz. pog. – następna 16  stycznia godz. 6.30.

18.00

+ Edmund Kosmowski.

 

Wtorek  17 listopada 

  6.30

+ Władysława Podgrudna – od ucz. pog.

  7.00

+ Tomasz Kowalski – od ucz. pog. – następna  18 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Seferyna i Józef Ciężcy.

 

18.00

+ Agnieszka Dobrzyńska – 3 r. śm.

     

 

Środa   18 listopada 

  6.30

+ Zygmunt Bojanowski – od ucz. pog. – następna 19 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+  Jadwiga Cyndecka  – od ucz. pog.

  8.30

+ rodzice Gołębiowscy, rodzice Wysoccy, Rozalia Mikucka.

18.00

+ Stanisław Staszewski – 4 r. śm., rodzina Dąbrowskich.

 

Czwartek   19 listopada   

  6.30

+ Regina Matosek – od ucz. pog. – następna 19 stycznia godz. 6.30.

  7.00

+ Tadeusz Miecznikowski  – od ucz. pog. – następna  20 stycznia godz. 6.30.

  8.30

+ Robert Paprocki – od ucz. pog. – następna 20 stycznia godz. 7.00.

18.00

+ Marianna Łyszkowska – 3 r. śm. i Emil Łyszkowski.

 

Piątek   20 listopada    

  6.30

+ Ewa Ściślak  – od ucz. pog. – następna 21 stycznia godz. 7.00.

  7.00

+ Zygmunt Blankiewicz – od ucz. pog. – następna 22 stycznia godz. 7.00.

  8.30

+ Lech Żmijewski – od ucz. pog. – następna 22 stycznia godz. 6.30.

18.00

+ Grzegorz Dębski, Regina i Zygmunt Kąkol oraz Krzysztof Orłowski.

 

Sobota  21 listopada       

  6.30

+ Tadeusz Czyżewski   – od ucz. pog. – następna 20 stycznia godz. 8.30.

  7.00

+ Janina Szewczyk – 23 r. śm. i rodzina Szewczyków.

  8.30

+ Bronisława i Walenty Orzech w rocznicę ich śmierci.

18.00

+ Artur Dobrowolski – 5 r. śm.