» » » Intencje 8-14 października

Intencje 8-14 października

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 8 października

  7.00

+ Regina i Bronisław Pawłowscy, Bogusława Maliszewska, Józef i Jan Malinowscy.

  8.30

Mieczysław Rozpłochowski – 3 r. śm., r-ce Rozpłochowscy i rodzice Kruszka.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Tadeusz i Barbara Wierzbiccy, Halina, Józef i Stanisław Wierzbiccy.

16.00

+ Edward Dobkowski, rodzice Jan i Anastazja Jabłonowscy.

18.00

+ Ireneusz Bończak – 15 r. śm. rodzice Bończak, Ozdarscy oraz Alina Szeska i Michał Kołakowski.

 

PONIEDZIAŁEK 9 października 

  6.30

1. + Hanna Kucharska – od ucz. pog.

2. + Hanna Kucharska – od ucz. pog. – następna 30 listopada godz. 6.30.

  7.00

+ Janusz Toporowski – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ rodzice Zofia i Paweł Juszkiewicz oraz Stefan Juszkiewicz.

18.00

+ Henryka Kwiatek – od ucz. pog. – następna 1 grudnia godz. 7.00.

 

WTOREK 10 października

  6.30

+ Michał Zadrożny.

  7.00

+ Andrzej Zadrożny – 29 r. śm. Stanisława Jadczyk.

  8.30

O zdrowie i błog. Boże dla osób chorych i niepełnosprawnych oraz ich rodzin w Dniu Zdrowia Psychicznego.

 18.00

+ Stefan Kraśniewski – 4 r. śm. oraz rodzice Władysława i Czesław Kraśniewscy.

 

ŚRODA  11 października 

  6.30

+ Adam Ignatowski – od ucz. pog. – następna 2 grudnia godz. 6.30.

  7.00

1.+ Andrzej Kącki – od ucz. pog.

2.+ Andrzej Kącki – od ucz. pog.

  8.30

+ Eugenia Lewandowska – od ucz. pog. – następna 3 grudnia godz. 7.00.

18.00

+ Krystyna Dąbrowska – od ucz. pog. – następna 3 grudnia godz. 16.00.

 

CZWARTEK 12 października

  6.30

1. + Helena Kutnik – od ucz. pog.

2. + Helena Kutnik – od ucz. pog. – następna 5 grudnia godz. 6.30.

  7.00

+ Kazimiera Jędrzejewska – od ucz. pog.

  8.30

+ Marianna Dobrzyńska – od ucz. pog. – następna 5 grudnia godz. 7.00.

18.00

+ rodzice Irena i Henryk Próchnikowie oraz Natalia Lipowska.

 

PIĄTEK 13 października

  6.30

1. + Kazimierz Antczak – od ucz. pog.

2. + Kazimierz Antczak – od ucz. pog. następna 4 grudnia godz. 7.00.

  7.00

+ Janina Gierej – od ucz. pog. – następna 6 grudnia godz. 7.00.

  8.30

+ Zbigniew Śliwczak.

18.00

W int. Ojczyzny.

 

SOBOTA 14 października 

  6.30

+ Eugeniusz Błaszczak – od ucz. pog. – następna 6 grudnia godz. 8.30.

  7.00

+ Waldemar Różycki – od ucz. pog. – następna 8 grudnia godz. 6.30.

  8.30

+ rodzice Stanisława i Mieczysław Kozłowscy.

18.00

+ Irena Ziółkowska.