» » » Intencje 30 kwietnia – 6 maja

Intencje 30 kwietnia – 6 maja

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 30 kwietnia

  7.00

Za parafian.

  8.30

+ rodzice Marianna i Wacław Murawscy, dziadkowie Janina i Jan Jabłonowscy, dziadkowie Weronika i Walenty Murawscy.

10.00

+ Stefania i Stanisław Gozdalik oraz Stanisława i Adolf Szymańscy.

11.30

+ Zuzanna Gutkowska – 2 r. śm.

16.00

+ Paulina i Jan Bartnikowscy, Henryk i Andrzej Jarzębowscy oraz Kazimiera Jarzębowska.

18.00

+ Tomasz Kamiński – 2 r. śm. i Magdalena Kamińska.

 

PONIEDZIAŁEK 1 maja

  6.30

+ Tomasz Pilitowski – od ucz. pog. – następna 5 lipca godz. 6.30.

  7.00

+ Zygmunt Jabłonowski, Anastazja i Jan Jabłonowscy, Balbina i Stefan Kołakowscy oraz Mirosław Jabłonowski.

  8.30

+ rodzice Irena i Witold Estkowscy, Wojciech i Andrzej Estkowscy oraz Stanisława Kędzierska.

18.00

+ Zygmunt Kołakowski.

 

WTOREK 2 maja

  6.30

+ rodziny Mossakowskich, Kołakowskich i Rzeczkowskich.

  7.00

+ Stanisław Podsiedlik – 13 r. śm.

  8.30

+ Kazimierz Kurnikowski, r-ce Józef i Marianna Majewscy.

18.00

W int. Anny i Bogdana Płoskich z okazji 25 r. ślubu o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

 

ŚRODA 3 maja

  7.00

+ rodzice Władysława i Władysław Wojciechowscy oraz Linda Rulkowska – 5 r. śm.

  8.30

+ Halina i Jan Rutkowscy.

10.00

+ Czesław Woźniak – 13 r. śm., r-ce Krystyna i Wiesław Woźniak oraz Genowefa i Marek Dąbrowscy.

11.30

+ Stanisława Basak – 4 r. śm. i Jadwiga Piwońska – 37 r. śm.

16.00

W int. Małgorzaty i Janusza Łyszkowskich z okazji 20 r. ślubu o Boże błog. opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

18.00

+ Edward i Feliksa Gogolewscy i rodzina Gogolewskich.

 

CZWARTEK 4 maja

  6.30

+ Marek Łyszkowski i Alicja Łyszkowska – od ucz. pog.

  7.00

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  8.30

W int kapłanów.

18.00

+ Adam Milewski.

 

PIĄTEK 5 maja

  6.30

+ Zofia Słupecka – od ucz. pog. –następna 5 lipca godz. 8.30.

  7.00

W int. beatyfikacji Służebnicy Bożej Matki Józefy Hałacińskiej i Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

  8.30

+ Franciszek, Janina, Stanisław i Bronisława Zbyszyńscy, ich rodzice oraz Stanisław Zbyszyński.

18.00

+ Elżbieta Strupczewska – 13 r. śm. oraz Jadwiga i Eugeniusz Michalscy.

 

SOBOTA 6 maja

  6.30

+ Jerzy Wierzbicki – od ucz. pog. – następna 6 lipca godz. 6.30.

  7.00

 

  8.30

+ Tadeusz Krajewski – 4 r. śm. oraz dziadkowie Ludwika i Jan Zapiurowie.

18.00

+ Marianna Przychodzka – 14 r. śm.