» » » Intencje 26 marca – 1 kwietnia

Intencje 26 marca – 1 kwietnia

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA  26 marca    / I dzień rekolekcji/

  7.00

+ Benedykta i Marian Bobińscy.

  8.30

1. + Wiktoria i Czesław Jankowscy.

2. o błog. Boże i zdrowie dla Tomasza i Jolanty Grembowicz.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Sławomir Zuchora.

16.00

+ Franciszek Więckiewicz – 6 r. śm. oraz Anna i Ferdynand Więckiewicz.

18.00

+ rodzice Jadwiga i Zdzisław Czyżewscy.

 

PONIEDZIAŁEK 27 marca  /II dzień rekolekcji/

  6.30

 + Czesław Rudnicki – od ucz. pog. – następna 17 maja 6.30

  8.30

+ Feliks Kiljański – od ucz. pog. – następna 18 maja godz. 6.30.

10.00

+ Marianna, Władysław, Zdzisław, Michał, Andrzej Malinowscy, Kazimierz Stańczak, Helena Lewandowska i Stefan Opoński.

11.30

+ Barbara Wierzbicka – od ucz. pog – następna 19 maja godz. 6.30.

12.30

+ Feliksa Garnowska – od ucz. pog. – następna 22 maja godz. 6.30.

18.00

+ Michał Nowak – 3 r. śm.

 

WTOREK  28 marca /III dzień rekolekcji/

  6.30

 + Anna Płosińska  – od ucz. pog.

  8.30

+ Genowefa Osmańska  – od ucz. pog. – następna 22 maja godz. 7.00.

10.00

+ Maciej Oczkowski – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 6.30.

11.30

+ Róża Bugajska – od ucz. pog.

12.30

+ Danuta Humięcka – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 7.00.

18.00

+ Wiktor Kowalski – od ucz. pog. – następna 23 maja godz. 8.30.

 

ŚRODA  29 marca /IV dzień rekolekcji/

  6.30

+ Anna Jurkowska – od ucz. pog. – następna 24 maja godz. 6.30.

  8.30

+ Mirosław Dębski – od ucz. pog. – następna 16 maja godz. 8.30.

10.00

+ Elżbieta Węgrzyn – od ucz. pog. – następna 24 maja godz. 7.00.

11.30

+ Mirosław Daszczyński – od ucz. pog. – następna 24 maja godz. 8.30.

12.30

+ Kazimierz Wiktorowicz – od ucz. pog. – następna 25 maja godz.6.30.

18.00

O Boże błog., światło Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Odnowy w Duchu Św. i  opiekuna ks. Jarosława Szumańskiego.

 

CZWARTEK  30 marca

  6.30

+ Janusz Dziewanowski – od ucz. pog.

  7.00

+ Teresa Włodkowska – od ucz. pog. następna 25 maja godz. 7.00.

  8.30

+ Hanna Bilińska – od ucz. pog. – następna 25 maja godz. 8.30.

18.00

+ Helena Borkowska – 4 r. śm.

 

PIĄTEK   31 marca

  6.30

+ Antoni Kucharski – od ucz. pog. – następna 28 maja godz. 7.00.

  7.00

+ rodzice Władysława Krzewicka – 26 r. śm. i Stefan Krzewicki.

  8.30

+ Małgorzata Stefańska – od ucz. pog. – następna 29 maja godz. 6.30.

18.00

+ Kazimierz Perzanowski – 5 r. śm.

 

SOBOTA   1 kwietnia

  6.30

+ Zbigniew Stryjewski – od ucz. pog. – następna 29 maja godz. 7.00.

  7.00

+ Marian Makijonko – od ucz. pog. – następna 29 maja godz. 8.30.

  8.30

+ Leon Krajewski – 15 r. śm. oraz rodzice Marianna i Władysław Krajewscy.

18.00

+ Piotr Malinowski – 28 r. śm. oraz Adam, Zygmunt i Stanisław Malinowscy.