» » » Intencje 21-27 maja

Intencje 21-27 maja

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 21 maja

  7.00

+ Leszek Kownacki – od ucz. pog. – następna 31 lipca godz. 6.30.

  8.30

+ Stanisław Pątkowski – 21 r. śm., Wiesław i rodzice oraz rodzeństwo.

10.00

+ rodzice Irena i Bronisław Koziccy.

11.30

Za parafian

16.00

+ Karol Pokrzywnicki – 6 r. śm., Kazimiera Pokrzywnicka oraz rodziny Pokrzywnickich i Ślesickich.

18.00

+ Stanisław i Stanisława Pawłowscy oraz Stanisława i Kazimierz Kucińscy.

 

PONIEDZIAŁEK 22 maja

  6.30

+ Feliksa Garnowska – od ucz. pog. – następna 1 sierpnia godz. 6.30.

  7.00

+ Genowefa Osmańska – od ucz. pog. – następna 2 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

+ Aniela Klimkowska – od ucz. pog. – następna 3 sierpnia godz. 6.30.

18.00

+ Stanisława Bastecka – 18 r. śm., Józef, Kazimierz, Feliksa i Marianna Basteccy.

 

WTOREK 23 maja

  6.30

+ Maciej Oczkowski – od ucz. pog. – następna 4 sierpnia godz. 6.30.

  7.00

+ Danuta Humięcka – od ucz. pog. – następna 4 sierpnia godz. 8.30.

  8.30

+ Wiktor Kowalski – od ucz. pog. – następna 5 sierpnia godz. 6.30.

18.00

+ Stanisław Kanclerz, Helena i Stanisław Szczypińscy.

 

ŚRODA 24 maja

  6.30

+ Anna Jurkowska – od ucz. pog.

  7.00

+ Elżbieta Węgrzyn – od ucz. pog. – następna 7 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

+ Mirosław Daszczyński – od ucz. pog. – następna 7 sierpnia godz. 8.30.

18.00

+ rodzice Bronisława i Józef Marudzińscy, Regina i Andrzej Wyszkowscy, Jadwiga i Tadeusz Rząsińscy.

 

CZWARTEK 25 maja

  6.30

+ Kazimierz Wiktorowicz – od ucz. pog.

  7.00

+ Teresa Włodkowska – od ucz. pog. – następna 8 sierpnia godz. 6.30.

  8.30

+ Hanna Bilińska – od ucz. pog. – następna 9 sierpnia godz. 6.30.

18.00

W int. obrony życia, obrońców życia oraz ks. opiekuna wspólnoty.

 

PIĄTEK 26 maja

  6.30

+ rodzice Anna i Władysław Kulas oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

  7.00

+ Maria Grabowska.

  8.30

+ Jadwiga Pieńkowska, Szczepan Pieńkowski oraz Mirosław Pieńkowski.

18.00

+ Krystyna Króliczak – 14 r. śm.

 

SOBOTA 27 maja

  6.30

+ Edward Podgrudny – od ucz. pog. – następna 9 sierpnia godz. 8.30.

  7.00

+ Jan Matuszewski – 2 r. śm.

  8.30

+ Wiktor-Kamil Wikliński – 1 r. śm.

17.00

Ślub.

18.00

Ślub.