» » » Intencje 19-25 marca

Intencje 19-25 marca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 19 marca

  7.00

+ rodzice Józefa i Mieczysław Siemianowscy.

  8.30

+ Edmund Kosmowski – 4 r. śm. oraz Józef i Teofila Kraśniewscy.

10.00

+ Eugeniusz Malinowski – 42 r.  oraz Marianna i Edward Malinowscy.

11.30

Za parafian.

16.00

+ Mirosław Kruk i Edward Gniazdowski.

18.00

+ Józef Szczerba.

 

PONIEDZIAŁEK 20 marca

  6.30

+ Dariusz Walczak – od ucz. pog. – następna 6 kwietnia godz. 7.00.

  7.00

+ Aniela i Franciszek Praczukowscy.

  8.30

+ Grzegorz Ugodziński – 18 r. śm. i Jan Ugodziński – 31 r. śm.

18.00

+ Józef Kuskowski i rodzina Kuskowskich.

 

WTOREK 21 marca

  6.30

1. + Tomasz Pilitowski – od ucz. pog.

2. + Tomasz Pilitowski – od ucz. pog. – następna 1 maja godz. 6.30.

  7.00

+ Barbara Grobelna – od ucz. pog.

  8.30

+ Marek Łyszkowski i Alicja Łyszkowska – od ucz. pog. – następna 4 maja godz. 6.30.

18.00

+ Romana Giżyńska – 8 r. śm., Klara Szol – 16 r. śm. i Witold Szol – 25 r. śm.

 

ŚRODA  22 marca  

  6.30

+ Anna Tobolska – od ucz. pog.

  7.00

+ Zofia Słupecka – od ucz. pog. następna 5 maja godz. 6.30.

  8.30

+ Jerzy Wierzbicki – od ucz. pog. – następna 6 maja godz. 6.30.

18.00

+ Józef Tomaszewski – 3 r.śm. i jego rodzice.

 

CZWARTEK   23 marca

  6.30

+ Grzegorz Frankowski – 3 r.śm. oraz Hanna Frankowska i rodzina Frankowskich.

  7.00

+ Mieczysław Kucharczyk – od ucz. pog. – następna 9 maja godz. 7.00.

  8.30

+ Teresa Kalbarczyk od ucz. pog. następna 10 maja godz. 6.30.

18.00

+ Teresa Michocka – 5 r. śm.

 

PIĄTEK   24 marca

  6.30

+ Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog. – następna 10 maja godz. 7.00.

  7.00

+ Urszula Jakubowska od ucz. pog. – następna 11 maja godz. 6.30.

  8.30

+ Reneta Konarzewska – od ucz. pog. – następna 11maja godz. 7.00.

18.00

+ Albin, Kazimiera, Daniela, Mirosław, Wiesław i Waldemar Sosnowscy, Hanna, Piotr i Bożena Boniakowscy oraz Barbara Grzybowska.

 

SOBOTA  25 marca

  6.30

+ Zbigniew Kalinowski – od ucz. pog. – następna 13 maja godz. 6.30.

  7.00

+ Edward Czachorowski – od ucz. pog. – następna 16 maja godz. 6.30.

  8.30

+ Wojciech Kopacki oraz rodzice Marianna i Bolesław Kuczyńscy.

18.00

W int obrony życia i obrońców życia oraz księdza opiekuna.