» » » Intencje 18-24 czerwca

Intencje 18-24 czerwca

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 18 czerwca

  7.00

Za parafian.

  8.30

+ rodzice Julianna i Czesław Krupińscy.

10.00

+ Edmund Malinowski – 3 r.śm. oraz Marianna i Eugeniusz Malinowscy.

11.30

+ Helena i Edmund Wypyscy.

16.00

+ rodzice Wacława i Kazimierz Sadowscy oraz Eugeniusz Sadowski.

18.00

+ Danuta Gromna – 4 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 19 czerwca  

  6.30

+ Justyna Klep – od ucz. pog. – następna 11 września godz. 6.30.

  7.00

+ Apolinary Margiel – od ucz. pog. – następna 12 września godz. 7.00.

  8.30

+ Genowefa i Wincenty Prządak, Władysława i Antoni Szelkowscy, Mirosław Sobierajski i Włodzimierz Szelkowski.

18.00

+ Marian Juszkowski i Jan Juszkowski.

 

WTOREK 20 czerwca  

  6.30

+ Tadeusz Maciejewski – od ucz. pog. – następna 13 września godz. 6.30.

  7.00

+ Władysława Burzyk /z okazji imienin/.

  8.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

+ Antoni Pniewski – 10 r. śm. oraz Stanisława i Roman Pniewscy.

 

ŚRODA  21 czerwca    

  6.30

+ Beata Samsel-Nowosielska – od ucz. pog.

  7.00

+ Karolina Kubicka – od ucz. pog. – następna 13 września godz.7.00.

  8.30

+ Lucyna Stańczak – od ucz. pog. – następna 13 września godz. 8.30.

18.00

+ Hanna Cichowska – 1 r.śm. i Jan Cichowski /z okazji imienin/.

 

CZWARTEK  22 czerwca

  6.30

+ Marianna Baranowska – od ucz. pog. – następna 14 września godz. 6.30.

  7.00

+ Jan Sadkowski – od ucz. pog.

  8.30

+ Kazimierz Głowacki.

18.00

+ Jan Zadrożny /z okazji imienin/.

 

PIĄTEK  23 czerwca

  6.30

+ Hanna Zdrojewska – 15 r. śm.

  7.00

+ Helena, Józef i Janusz Kowalscy.

  8.30

+ Włodzimierz Pielech /z okazji Dnia Ojca/.

18.00

+ Jerzy Kleniewski – 3 r. śm.

 

SOBOTA  24 czerwca

  6.30

+ Jerzy Wilga /z okazji Dnia Ojca/ oraz Jan Wilga.

  7.00

+ Jan Malinowski i Władysław Stańczak /z okazji imienin/.

  8.30

+ Jan Leśniewski /z okazji imienin/.

18.00

+ rodzice Mieczysław i Sabina Witkowscy oraz Mirosław, Ryszard i Zbigniew.