» » » Intencje 17-23 września

Intencje 17-23 września

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 17 września

  7.00

Za parafian.

  8.30

+ Czesław Samsel – 5 r. śm.

10.00

+ Eugeniusz Michalski – 42 r. śm., Jadwiga Michalska i Elżbieta Strupczewska.

11.30

+ Stanisław Gutkowski – 10 r. śm.

16.00

Int. dziękczynna od Moniki i Dominika z okazji 21 r. ślubu.

18.00

+ Franciszek, Anastazja, Jan i Stanisław Liszewscy oraz Jacek Jankowski.

 

PONIEDZIAŁEK 18 września

  6.30

+ Roman Rutkowski – od ucz. pog.

  7.00

1. + Tomasz Pilitowski – od ucz. pog.

2. + Tomasz Pilitowski – od ucz. pog. – następna 9 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Zofia Słupecka – od ucz. pog. – następna 25 godz. 8.30.

18.00

+ Danuta Ostrzeniewska – od ucz. pog. – następna 10 listopada godz. 6.30.

 

WTOREK 19 września

  6.30

1. Jerzy Wierzbicki – od ucz. pog.

2. Jerzy Wierzbicki – od ucz. pog. – następna 10 listopada godz. 7.00.

  7.00

+ Eugeniusz Nowacki – od ucz. pog.

  8.30

+ Elżbieta Cichmińska – 6 r. śm.

 18.00

+ Janina Chrzanowska – 7 r. śm. i Andrzej Chrzanowski.

 

ŚRODA 20 września

  6.30

1. + Teresa Kalbarczyk – od ucz. pog.

2. + Teresa Kalbarczyk – od ucz. pog.

  7.00

+ Janina Tyśkiewicz – od ucz. pog. – następna 10 listopada godz. 8.30.

  8.30

+ Barbara i Ignacy Suryn.

18.00

+ Kazimierz Krupiński – od ucz. pog. – następna 13 listopada godz.6.30.

 

CZWARTEK 21 września

  6.30

+ Florentyna i Piotr Wyszomirscy, Stanisław i Stanisława Masłowscy, Franciszek Jacyna oraz Franciszek i Saturnin Nasierowscy.

  7.00

+ Stanisław Podsiedlik.

  8.30

+ Stanisław, Halina i Ryszard Zmorzyńscy.

18.00

+ Mateusz Maciulewski /z okazji imienin i urodzin/.

 

PIĄTEK 22 września

  6.30

+ Aniela Mosakowska.

  7.00

1. + Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog.

2. + Wioletta i Andrzej Białobrzescy – od ucz. pog. następna 14 listopada godz. 7.00.

  8.30

+ Henryka i Tomasz Śliwczak.

18.00

O błog. Boże dla Teresy i Antoniego Chodorowskich z okazji 50 rocznicy ślubu.

 

SOBOTA 23 września

  6.30

+ Mirosław Szypulski, Edmund i Krystyna Wodzyńscy oraz Jan i Bolesława Szypulscy.

  7.00

W int. Joanny o dary Ducha Świętego.

  8.30

+ Tadeusz Grabowski – 10 r. śm. oraz rodzice Stanisław i Marianna Lubińscy.

16.00

Ślub.

17.00

Ślub.

18.00

+ Ryszard Wieczfniński – 18 r. śm.