» » » Intencje 10-16 września

Intencje 10-16 września

Kategoria: Intencje | 0

NIEDZIELA 10 września

  7.00

+ Maria Arumińska – od ucz. pog. – następna 26 października godz. 6.30.

  8.30

+ rodzice Henryka i Kazimierz Wesołowscy oraz Eugeniusz Matusiewicz.

10.00

Za parafian – chrzty.

11.30

+ Anna – 4 r. śm. oraz Franciszek i Ferdynand Więckiewicz.

16.00

+ Wacław – 43 r. oraz Jadwiga i Eugeniusz Kozłowscy.

18.00

+ Beatka Podlasińska – 34 r. śm.

 

PONIEDZIAŁEK 11 września

  6.30

1. Justyna Klep – od ucz. pog.

2. Justyna Klep – od ucz. pog. – następna 26 października godz. 7.00.

  7.00

+ Wojciech Pniewski.

  8.30

+ Edward Jaroszek – 1 r. śm.

18.00

+ Zenon Adamczyk – 18 r. śm. i rodzina Adamczyków.

 

WTOREK 12 września

  6.30

+ rodzice Jadwiga i Marian Piekarscy oraz Maria Piekarska.

  7.00

1. + Apolinary Margiel – od ucz. pog.

2. + Apolinary Margiel – od ucz. pog. – następna 27 października godz. 7.00.

  8.30

+ Jan Długołęcki – 29 r. śm.

18.00

+ Tadeusz Ropelewski – 24 r. śm.

 

ŚRODA 13 września

  6.30

1. + Tadeusz Maciejewski – od ucz. pog.

2. + Tadeusz Maciejewski – od ucz. pog. – następna 30 października godz. 6.30.

  7.00

+ Karolina Kubicka – od ucz. pog.

  8.30

+ Lucyna Stańczak – od ucz. pog. – 31 października godz. 7.00.

18.00

+ Zdzisław Arumiński – 3 r. śm.

 

CZWARTEK 14 września

  6.30

+ Marianna Baranowska – od ucz. pog. – następna 31 października godz. 6.30.

  7.00

+ Mirosław Łączyński – 3 r. śm.

  8.30

+ Czesław Kurzątkowski.

18.00

+ Irena Chądzyńska – od ucz. pog. – następna 30 października godz. 7.00.

 

PIĄTEK 15 września

  6.30

+ Janusz Włodarczyk – od ucz. pog. – następna 3 listopada godz. 7.00.

  7.00

1. + Paweł Rykowski – od ucz. pog.

2. + Paweł Rykowski – od ucz. pog. – następna 4 listopada godz. 6.30.

  8.30

+ Halina Ulatowska – od ucz. pog. – następna 6 listopada godz. 6.30.

18.00

+ Jadwiga Koba – 12 r. śm., rodzice Halina i Józef Petrykowscy i ich rodziny.

 

SOBOTA 16 września

  6.30

1.+ Henryk Kuchalski – od ucz. pog.

2.+ Henryk Kuchalski – od ucz. pog. – następna 6 listopada godz. 7.00.

  7.00

+ Barbara Król – od ucz. pog. – następna 6 listopada godz. 8.30.

  8.30

+ Wincenty Jezulewicz.

18.00

+ Irena i Kazimierz Trojanowscy.