Niedziela 29 listopada
7.00 |
Za parafian. |
8.30 |
+ Czesław i Stanisława Cegielscy oraz Helena Zarzycka. |
10.00 |
+ Helena, Ludwik, Stanisława i Adam Bosak, Jadwiga Piwońska i Mirosław Kostrzewski. |
11.30 |
+ Jadwiga Truszkowska – 35 r. śm. i Stefan Truszkowski – 7 r. śm. |
16.00 |
+ Wanda Wiśniewska – 1 r. śm. |
18.00 |
+ Eleonora Wasilewska – 19 r. śm., Ryszard Suchocki oraz Weronika, Marianna i Jan Dejowie. |
Poniedziałek 30 listopada
6.30 |
+ Teresa Karczmarz – od ucz. pog. – następna 29 stycznia godz. 7.00. |
7.00 |
+ Edmund Kukliński – od ucz. pog. – następna 29 stycznia godz. 6.30. |
8.30 |
+ Andrzej Galanciak /z okazji imienin/. |
18.00 |
+ Jadwiga Grabowska – od ucz. pog. – następna 29 stycznia godz. 8.30. |
Wtorek 1 grudnia
6.30 |
+ Józef Szachewicz – od ucz. pog. następna 30 stycznia godz. 6.30. |
|
7.00 |
+ Anna Brakowiecka – od ucz. pog. – następna 1 lutego godz. 6.30. |
|
8.30 |
+ Stanisława Pilitowska – od ucz. pog.- następna 1 lutego godz. 7.00. |
|
|
18.00 |
+ Andrzej i Jan Kosik. |
Środa 2 grudnia
6.30 |
+ Bogdan Sobczyński –od ucz. pog. – następna 1 lutego godz. 8.30. |
7.00 |
+ Józef Szwejkowski – od ucz. pog. |
8.30 |
+ Marian Juszkowski – 1 r. śm. i Jan Juszkowski – 1 r. śm. |
18.00 |
+ Władysław-Piotr Parypiński – od ucz. pog. – następna 2 lutego godz. 6.30. |
Czwartek 3 grudnia
6.30 |
O powołania do Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek. |
7.00 |
+ Jan Pniewski – od ucz. pog. – następna 2 lutego 7.00 godz. |
8.30 |
+ Stanisława Domżalska – 1 r.śm. |
18.00 |
W int. ks. proboszcz o Boże błog., opiekę Matki Bożej i o zdrowie. |
Piątek 4 grudnia
6.30 |
+ Roman Kamiński – od ucz. pog. – następna 3 lutego godz.6.30. |
7.00 |
+ Barbara Wasilewska – 3 r. śm. |
8.30 |
+ Romuald Dębski – od ucz. pog. – następna 3 lutego godz. 7.00. |
18.00 |
+ Kazimiera i Adam Jabłonowscy, Jadwiga i Stanisław Piejdak, dziadkowie i pradziadkowie z obu stron oraz Paweł Suchoparski. |
Sobota 5 grudnia
6.30 |
+ Elżbieta Mieszkowska – od ucz. pog. – następna 4 lutego godz. 7.00. |
7.00 |
+ Michał Olszewski – od ucz. pog. – następna 4 lutego godz. 8.30. |
8.30 |
+ r-ce Lidia Olszewska – 13 r. śm. i Lech Olszewski – 4 r. śm. |
18.00 |
+ Krystyna i Edmund Wodzyńscy oraz Bolesława i Jan Szypulscy. |